Προγραμμα Σαβ/κου 22-23/2

Συνεχίζεται το Σάββατο (22/2) το 34ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, με το πρόγραμμα της 16ης αγωνιστικής, ενώ την Κυριακή (23/2) θα γίνει ένα παιχνίδι με το οποίο και ολοκληρώνεται η 14η αγωνιστική.Ο Ναυτικος Όμιλος Χίου εχει δυσκολο εργο αφου θα αντιμετωπισει τον 3ο στην Βαθμολογια Απόλλων Σμυρνης, με τον αγωνα να εχει οριστει στις 18:30 το Σαββατο.

Αναλυτικά

Σάββατο, 22/2

*Δημοτικό Αλίμου 14.00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Ανέστης Κωνσταντινίδης, Χρήστος Κουρτίδης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*Εθνικό Πειραιά 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Νίκος Μπουδραμής, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την ERT SPORTS

Σημείωση: Την ίδια ημέρα (22/2), απευθείας από την ΕΡΤ 3, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΕΤΑ για το Τσάμπιονς Λιγκ.

*Δημοτικό Παλαιού Φαλήρου 18.00 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Γιώργος Κραβαρίτης, Μανώλης Παϊρακταρίδης)

*Λαιμός, ΝΟΒ 18.00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Μιχάλης Κουρέτας, Αλέξανδρος Χατζηγούλας)

*Δημοτικό Γουδή 18.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ (Ανδρέας Κατσώνης, Γιάννης Αντζουλάκος)

Το παιχνίδι ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ θα διεξαχθεί 7 Μαρτίου

Κυριακή, 23/2

*Εθνικό Πειραιά 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Ηλίας Δαμιανάκης, Νίκος Μαρινάκης)

 

Με 5 αγωνες συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Τ.Ε.ΕΟΚ Χίου , τεσσερις αναμετρήσεις για τα αναπτυξιακά τμήματα και ενας αγωνας για την Β΄Ανδρων και την 8η αγωνιστικη ανάμεσα σε Αρμόλια και Νηρέα.

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΕΙΔΟΣ
ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
22-Φεβ
17.15
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
Β΄ΑΝΔΡΩΝ
ΑΡΜΟΛΙΑ ΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
22-Φεβ
18.30
ΚΛΕΙΣΤΟ
ΕΦΗΒΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΤΣΙΒΗΣ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
22-Φεβ
17.30
ΒΟΥΡΕΙΟ
ΕΦΗΒΩΝ
ΒΑΟΛ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΖΙΓΛΗ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
22-Φεβ
20.15
ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΚΟΦΙΝΑΣ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
23-Φεβ
16.00
ΒΟΥΡΕΙΟ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΦΟΒ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ

Με την 17η αγωνιστικη συνεχίζεται το πρωταθλημα σε Α ‘ και Β’ κατηγορία της ΕΠΣ Χίου.Ισως η πιο αμφίρροπη αγωνιστική αφου σε ολα τα γήπεδα υπαρχουν σπουδαιες αναμετρήσεις που θα κρίνουν πολλά για την συνέχεια του πρωταθλήματος .

Α΄Κατηγορίας (17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   –  ΠΥΡΓΟΣ  ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο
22/02/20
15:30
ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΜΗΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: Πικούνης Στέφανος)
ΔΑΦΝΗ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο
22/02/20
16:00
ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΚΑΝΑΡΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο
22/02/20
16:30
ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΤΖΕΤΑ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Μωραϊτης Νικόλαος)
ΗΡΑΚΛΗΣ  -ΑΤΛΑΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή
23/02/20
16:00
ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
ΦΑΡΚΑΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή
23/02/20
16:00
ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
Β΄Κατηγορίας (17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – ΚΥΒΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο
22/02/20
16:00
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Μπλούγκαρης Κωνσταντινος)
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ –  ΟΜΗΡΟΣ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ “ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή
23/02/20
12:00
ΤΖΕΤΑ Κ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
ΚΛΑΣΣΙΚΟ  – . ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή
23/02/20
13:30
ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Mamutaj Klairind)
ΛΕΩΝ  – . ΕΝΩΣΗ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή
23/02/20
15:00
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΖΙΟΥΛΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Μωραϊτης Νικόλαος)
Follow and like
error0