Κλήρωσε για ΝΟΧ σε γυναίκες, εφήβους και νέους άνδρες

Οι κληρώσεις 3 ηλικιακών πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης, πραγματοποιήθηκαν χθες (12/2) στα γραφεία της ΚΟΕ.

Στο πρωταθλημα Β΄Γυναικων ο Ναυτικος Ομιλος Χίου κληρωθηκε να αντιμετωπίσει ΥΣ Ρόδου, ΑΕΚ, Ιωνικός Νίκαιας και ΓΣ Ηλιούπολης. Στην κατηγορία Εφηβων θα παιξει με τους Πανιώνιο, Εθνικό Πειραιά, ΣΚ Ροή και Ιωνικός Νίκαιας ενω στους Νεους Ανδρες θα βρει μπροστα του τον ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Νηρέας Γέρακα, Νηρέας Χαλανδρίου.

Αναλυτικά:

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α’ Φάση (6-8 Μαρτίου Α’ Γύρος & 8-10 Μαϊου Β’ Γύρος)

ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΥΣ Ρόδου, ΑΕΚ, ΝΟ Χίου, Ιωνικός Νίκαιας, ΓΣ Ηλιούπολης

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΓΣ Περιστερίου, ΑΠΣ Οξυγόνο, Άρης Θεσσαλονίκης, Πανσερραϊκός, ΠΑΟΚ

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: Διώνη, ΝΕ Λαμίας, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΟΥΚ Βόλου

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Ο Α’ Γύρος στην Αθήνα & ο Β’ στα Χανιά): ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, Τρίτων Αμαρουσίου, Ηλυσιακός

Στην Τελική φάση (F-8, 10-12 Ιουλίου) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου

 

ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ, Β’ Φάση (6-8 Μαρτίου)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΝΕ Πατρών, ΓΣ Ηλιούπολης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Νηρέας Γέρακα, Νηρέας Χαλανδρίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, Πανιώνιος, Παναθηναϊκός, Μίλων, Εθνικός Πειραιά

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Χανιά): Απόλλων Σμύρνης, ΝΟ Χανίων, Ηλυσιακός, ΟΦΗ, ΑΕΚ

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, ΟΦΘ, Πανσερραϊκός, Πύρρος Ιωαννίνων, ΟΥΚ Βόλου, Νηρέας Λαμίας

Στην Τελική φάση (19-22 Μαρτίου, F-10), προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου

 

ΕΦΗΒΩΝ, Β’ Φάση(10-12 Απριλίου)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Πανιώνιος, ΝΟ Χίου, Εθνικός Πειραιά, ΣΚ Ροή, Ιωνικός Νίκαιας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΓΣ Περιστερίου, ΝΟ Χαλκίδας, ΑΟ Πετρούπολης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παναθηναϊκός, Νηρέας Χαλανδρίου, Μίλων, Ηλυσιακός, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΕ Πατρών

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Λαμίας, ΝΟ Λάρισας, Νηρέας Λαμίας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Χανίων, Νηρέας Γέρακα, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΟΦΘ, Πανσερραϊκός, ΠΑΣ Φοίβος, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Άρης Θεσσαλονίκης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, ΝΟ Καβάλας, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΚΕ Κοζάνης, Ποσειδών Ορεστιάδας

Στην Γ’ Φάση (15-17 Μαϊου), προκρίνονται οι 3 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 24).

Follow and like
error0