Προπόνηση μικτών ομάδων με την συμμετοχή 47 ατομων

Ξεκινάνε σιγά σιγά τις προπονήσεις οι μικτές ομαδες της Τ.Ε.ΕΟΚ Χίου για το τουρνουα που θα γίνει στην Μυτιλήνη . Η τρίτη προπόνηση θα γίνει την Κυριακη με την μικτη κοριτσιών οπου θα συμμετέχουν 30 ατομα υπο της οδηγίες του Βαγγελη Τσουρή στις 12:00 ενω η τεταρτη προπονηση των αγοριών θα γίνει αμεσως μετα στις 13:30 με την συμμετοχη 17 αγοριων υπο της οδηγίες της Ξανθουλας Μαργαρίτη.

Παρακαλούνται οι κάτωθι αθλήτριες την Κυριακή 16-02-2020 και ώρα 12.00 να παραβρεθούν στο γήπεδο Καμποχώρων για προπόνηση με τη μικτή κοριτσιών.

https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t31.0-0/p640x640/12604733_1051522138213421_6141929046823818693_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=HyJfDBysBjUAX8wL3nj&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&_nc_tp=6&oh=18c9c7964463f9cae816e8683b9c2bb9&oe=5EBF221B

  1. ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΥΡΣΟΣ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΟΛ
  3. ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΟΛ
  4. ΜΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΟΒ
  5. ΜΠΑΣΤΟΥΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΥΡΣΟΣ
  6. ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΠΥΡΣΟΣ
  7. ΣΚΟΥΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΓΕΑΣ
  8. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΟΒ
  9. ΦΟΥΣΦΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΟΛ
  10. ΧΑΒΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΥΡΣΟΣ
  11. ΧΑΨΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΙΓΕΑΣ
  12. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΠΥΡΣΟΣ
  13. ΓΑΝΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ ΦΟΒ
  14. ΔΑΝΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΓΕΑΣ
  15. ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΟΒ
  16. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΕΤΗ ΦΟΒ
  17. ΜΠΑΧΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΟΛ
  18. ΜΠΕΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΓΕΑΣ
  19. ΠΑΝΤΖΗ ΚΛΕΙΝΤΑ ΑΙΓΕΑΣ
  20. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΟΛ
  21. ΣΟΥΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΟΛ
  22. ΧΑΒΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΟΛ
  23. ΑΜΕΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΟΛ
  24. ΒΑΒΑΚΑ ΕΒΙΤΑ ΒΑΟΛ
  25. ΒΑΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΥΡΣΟΣ
  26. ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΟΛ
  27. ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΟΛ
  28. ΠΑΤΑΠΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΑΟΛ
  29. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΟΛ
  30. ΠΡΕΛΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΟΛ

Παρακαλούνται οι κάτωθι αθλητές την Κυριακή 16-02-2020 και ώρα 13.30 να παραβρεθούν στο γήπεδο Καμποχώρων για προπόνηση με τη μικτή αγοριών.

https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/54729961_1162778647212197_7455232901303500800_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=W7Mix0EonhoAX-fQ2QA&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&_nc_tp=6&oh=7b56ea1c9ed37e65ade27c6c93ad9b4f&oe=5EBC49E4

  1. ΑΠΕΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΘ
  2. ΓΙΑΝΚΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΟΛ
  4. ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΒΑΟΛ
  5. ΓΥΑΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  6. ΚΕΡΜΠΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΟΘ
  7. ΜΠΕΡΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  8. ΝΤΕΝΤΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ
  9. ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΟΒ
  10. ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΟΛ
  11. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΟΛ
  12. ΤΣΕΝΟΛΙ ΠΑΥΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  13. ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΟΛ
  14. ΑΛΟΥΡΔΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΑΟΛ
  15. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΝΕΣ
  16. ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΟΛ
  17. ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΒΑΟΛ
Follow and like
error0