Προγραμμα και διαιτητες Σαβ/κου 11-12/1 σε ποδοσφαιρο και μπασκετ

Επιστροφή στα γήπεδα με τους επαναληπτικούς αγώνες για τον θεσμό του Κυπελλου Χίου 2019-20 της ΕΠΣ Χίου, το Σαβ/κο θα πραγματοποιηθούν  επτά αναμετρήσεις ενω την Τεταρτη θα ολοκληρωθει ο β΄γυρος με τον αγωνα Βαρβασιακος-Θυελλα .

Αναλυτικα:

Β΄ Φάση (Επαναληπτικοί) (1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΗΡΑΚΛΗΣ   –  ΛΑΙΛΑΠΑΣ
ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο
11/01/20
15:15
ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΣΕΛΛΗ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή
12/01/20
13:00
ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Mamutaj Klairind)
ΑΤΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ
ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή
12/01/20
14:30
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Τσουμπή Ελευθερία)
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΦΑΡΚΑΙΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή
12/01/20
14:30
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  – ΕΝΩΣΗ
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή
12/01/20
14:30
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
ΠΥΡΓΟΣ –  ΚΑΛΑΜΩΤΗ
ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή
12/01/20
14:30
ΤΖΕΤΑ Κ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Πικούνης Σ)
ΚΙΒΩΤΟΣ – ΚΑΝΑΡΗΣ
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή
12/01/20
15:30
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)

Εξι αναμετρήσεις στο πρόγραμμα της Τ.Ε.ΕΟΚ Χίου για το Σαβ/κο 11-12 Ιανουαρίου, πεντε αγωνες για τα αναπτυξιακα τμήματα και ενας αγώνας για τον θεσμό του Κυπελλου Χίου , Ο ΦΟΒ θα αντιμετωπίσει την Αμανη με τον νικητη να παίρνει το 3ο εισιτήριο για το Final 4.

Αναλυτικά:

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-Ιαν 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΕΦΗΒΩΝ
ΟΜΗΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΟΥΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-Ιαν 18.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
ΕΦΗΒΩΝ
ΑΙΓΕΑΣ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-Ιαν 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΜΑΝΗ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΤΑΤΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ-ΣΕΛΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-Ιαν 20.15 ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΚΟΦΙΝΑΣ ΟΜΗΡΟΣ/ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-Ιαν 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΕΦΗΒΩΝ

ΒΑΟΛ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ-ΣΕΛΑΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-Ιαν 12.00 ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΗΡΕΑΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΚΟΥΔΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ

 

Follow and like
error0