Fagi.gr

Αγώνες Σαβ/κου 26-27/10

Αγώνες Σαβ/κου 26-27/10

Στις 17:00 στο Ιωνικο Κολυμβητηριο Χίου θα πραγματοποιήσει η 5η αγωνιστικη στην Α1 Εθνικη πολο οπου ο Ναυτικο Ομιλο Χίου θα αντιμετωπίσει τον πρωτοπόρο Απόλλων Σμύρνης στο νησί της μαστίχας σε ενα δύσκολο αγώνα. Οι Χιώτες θέλουν να διεκδικήσουν ένα θετικό αποτέλεσμα στη «μάχη» που δίνουν για την παραμονή. Άλλωστε η δύναμη της έδρας τους έχουν αποδείξει πως είναι πολύ ισχυρή και όποιος τους υποτιμήσει στο Ιωνικό Κολυμβητήριο δύσκολα θα φύγει με τους τρεις βαθμούς της νίκης.Διαβαστε περισσότερα ΕΔΩ

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής

14:00 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ/Εθνικό Κολυμβητήριο Πειραιά

Διαιτητές: Κατσώνης, Βασιλείου/Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την ΕΡΤ

16:00 ΝΟ Χανίων ANEK Lines – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου/Εθνικό Κολυμβητήριο Χανίων /Διαιτητές: Μοίραλης, Μπιράκης

16:00 ΑΝΟ Γλυφάδας – Εθνικός Πειραιά/Κολυμβητήριο ΑΝΟΓ

Διαιτητές: Πολυχρονόπουλος, Κραβαρίτης

17:00 ΝΟ Χίου Astra Airlines – Απόλλων Σμύρνης/Ιωνικό Κολυμβητήριο Χίου/Διαιτητές: Δαμιανάκης, Κουρέτας

19:00 Παναθηναϊκός – ΝΟ Βουλιαγμένης/Δημοτικό Κολυμβητήριο Πάρκου Γουδή/Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Χατζηγούλας

19:30 Πανιώνιος – Υδραϊκός/Δημοτικό Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης/Διαιτητές: Σταυρίδης, Κυράνης Κ.

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/73296044_413105259608614_5521497891450912768_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQm3W7EwTOD3h8va7AgvD1omizbylsPc_oNBt5Iim_L3TTvyZ_rtvFEBnajZatkxoKY&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=8daeb5a77227a25f5f81fcf072a230de&oe=5E537E82Οκτω αναμετρήσεις θα γίνουν σε Α’και Β΄κατηγορία στο πρωταθλημα της ΕΠΣ Χίου για την 4η αγωνιστικη, για την Α’Κατηγορια το Σαββατο στο Δημοτικο Σταδιο η Θυελλα θα αντιμετωπίσει τον πρωτοπόρο Ποσδειδωνα στις 16:00, ενω την Κυριακη στις 15:30 ο Πυργος θα φιλοξενήσει τη Μικρασιατικη, ο Ατρόμητος τον Ηρακλη στον Αγιο Γεωργίο Συκουση, ο Ατλας τον Καναρη στα Θυμιανα και το Πανεπιστημιο την Δαφνη στο Δημοτικο Σταδιο. Για την Β’Κατηγορία στις 11:00 το Σαββατο ο Ερασιτεχνης θα παιξει με αντιπαλο τον Πανοινουσσιο  και στις 16:00 θα διεξαχθούν τα ντερμπι της αγωνιστικης ανάμεσα σε Κυβελη με Ενωση και Καλαμωτη με Όμηρο.

Αναλυτικα:

Α΄Κατηγορίας (4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο/Ημέρα/Ημ/νία/ωρα Διαιτητές
ΘΥΕΛΛΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο
26/10/19
16:00
ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
ΠΥΡΓΟΣ  – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή
27/10/19
15:30
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Γιαννούμης Γεώργιος)
ΑΤΛΑΣ  – ΚΑΝΑΡΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή
27/10/19
15:30
ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή
27/10/19
15:30
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Μωραϊτης Νικόλαος)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή
27/10/19
15:30
ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: Χονδρέλης Ιωάννης)
Β΄Κατηγορίας (4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο/Ημέρα/Ημ/νία/Ώρα Διαιτητές
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ –  ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο
26/10/19
11:00
 
ΚΥΒΕΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο
26/10/19
16:00
ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΤΖΕΤΑ Κ., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
ΚΑΛΑΜΩΤΗ – ΟΜΗΡΟΣ Σ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο
26/10/19
16:00
ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Πικούνης Σ)

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/72722619_1197233550464771_1171234819955228672_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQk328U4rqSsCqTr-u8Da8bUnm_E1K56HgkD8VWZrVqAqg1oHqvvij9PeWbA4GCuzSI&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=cc0f0f2978cc071680eb29fce120d602&oe=5E1D0D71Επτα αναμετρήσεις θα πραγματοποιηθούν στο τοπικό μπασκετ της Τ.Ε.ΕΟΚ Χίου, για την 2η αγωνιστική στην  Α΄Ανδρων οι ‘Ιωνες θα φιλοξενήσουν τον Όμηρο στις 18:30 στο Κλειστό Γυμναστηριο Χίου , στις 19:00 ο Πυρσός θα αντιμετωπισει τον ΝΟΘ στα Καμποχωρα και στις 19:30 ο ΦΟΒ τον Αιγέα στο Βουρειο.Για την Β’Ανδρων τα Αρμόλια θα παίξουν με το Πανεπιστημιο στα Καμπόχωρα στις 17:15 και η Ακαδημια με την Ολυμπιαδα στις 20:15 στο Κλειστο.

Αναλυτικα:

ΗΜΕΡΑ/ΗΜΕΡ./ΩΡΑ/ΓΗΠΕΔΟ/ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ/26-Οκτ/12.30/ΒΟΥΡΕΙΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΠΙΤΥΟΣ/ΦΟΒ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ/26-Οκτ/17.15/ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
Β΄ΑΝΔΡΩΝ
ΑΡΜΟΛΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ/26-Οκτ/17.30/ΒΟΥΡΕΙΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΦΟΒ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ/26-Οκτ/18.30/ΚΛΕΙΣΤΟ
Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΙΩΝΕΣ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ/26-Οκτ/19.00/ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ/26-Οκτ/19.30/ΒΟΥΡΕΙΟ
Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΦΟΒ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ/26-Οκτ/20.15/ΚΛΕΙΣΤΟ
Β΄ΑΝΔΡΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ

http://www.greekvolley.gr/media/k2/items/cache/da6cec80693242b1366a6a021049896d_XL.jpgΓια την 3η αγωνιστικη στην Pre League οι Αμαζόνες που αγωνίζονται οι Χιώτισσες , Κατερίνα Μαστοράκη και Δεσποινα Σιδερατου αντιμετωπίζουν την ΑΕΚ, παρακατω ο αγώνας LIVE!

Κυριακη 27/10 / Στ. Καλαϊτζής 18.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – ΑΕΚ
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Μαρκάτης, Γραμματεία: Ακαρέπη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας

Δ5

Related posts