Fagi.gr

Συνέχεια με 3η αγωνιστικη στο πρωταθλημα ΕΠΣ Χίου

Συνέχεια με 3η αγωνιστικη στο πρωταθλημα ΕΠΣ Χίου

Με οκτω αναμετρήσεις συνεχίζεται το πρωταθλημα της ΕΠΣ Χίου το Σαββ/κο 19-20 Οκτωβρίου , για την Α’Κατηγορία και την 3η αγωνιστικη το Σαββατο η Θυελλα θα αντιμετωπίσει τον Ατλα στο Δημοτικο Σταδιο Χίου ενω την Κυριακη η Δαφνη θα φιλοξενήσει τον Ηρακλη στο Δαφνωνα, η Μικρασιατικη το Πανεπιστημιο στο Δημοτικό και ο Ποσειδωνας θα βρεθει αντιπαλος με τον Πύργο.

Στην Β’Κατηγορια το Σαββατο θα γίνουν τρεις αναμετρήσεις ο Ερασιτεχνης θα αντιμετωπίσει την Καλαμωτη, η Ενωση την Κιβωτο και ο Λεων το Κλασσικο ενω την Κυριακη η Κυβελη θα ταξιεδεψει στις Οινουσσες

Δειτε εδω την Απόφαση Πειθαρχικής Επιτροπής…

https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74239265_2676130165752602_8398614805648244736_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQlAuCawncfXgpRSngJ49Xr-rlvPgaaHHDU-iyIqG5F0R1WkklE3RV7hm_LPWMEIPO4&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=413daa9e6651644971d38c36c082b0e7&oe=5E1F7B63

Αναλυτικα:

Α΄Κατηγορίας (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο/Ημέρα
Ημ/νία/Ώρα
Διαιτητές
ΘΥΕΛΛΑ  –  ΑΤΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο
19/10/19
16:00
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
ΔΑΦΝΗ  – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή
20/10/19
16:00
ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.
(Παρατηρητής: Πικούνης Σ)
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή
20/10/19
16:00
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή
20/10/19
16:00
ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
Β΄Κατηγορίας (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο/Ημέρα
Ημ/νία/Ώρα
Διαιτητές
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΩΤΗ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο
19/10/19
15:30
ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Σύριος Χαράλαμπος)
ΕΝΩΣΗ -ΚΙΒΩΤΟΣ ΣΕΝΤΑΣάββατο
19/10/19
16:00
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
ΛΕΩΝ  –  ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο
19/10/19
18:00
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής: Αποστολής Μιχαήλ)
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ – ΚΥΒΕΛΗ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή
20/10/19
12:00
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: Mamutaj Klairind)
Δ5

Related posts