Fagi.gr

Στην εκκίνηση ο ΒΑΟΛ (Γ’Εθνικη) και Αιγέας (Α2)

Στην εκκίνηση ο ΒΑΟΛ (Γ’Εθνικη) και Αιγέας (Α2)

Την μάχη στις εθνικές κατηγορίες αρχίζουν αύριο Κυριακη 13 Οκτωβρίου οι εκπρόσωποι της Τ.Ε.ΕΟΚ Χίου στις Εθνικες κατηγορίες για το 2019-2020.

Στην εκκίνηση του 3ου συνεχόμενου (και 5ου συνολικά) ταξιδιού βρισκεται ο ΒΑΟΛ Χίου στη Γ΄ Εθνική Κατηγορία Ανδρών. Η ομάδα του Παντελή Βούλικα ολοκληρώσε χθες Παρασκευή 11/10 την προετοιμασία και το βράδυ ταξιδεψε για την πρώτη εκτός έδρας υποχρέωση της χρονιάς. Την Κυριακή 13/10, στις 14:00 ο Βούρειος του Αιγαίου θα πατήσει το παρκέ του Κλειστού Γυμναστηρίου της Κανήθου «Τάσος Καμπούρης» (στην περιοχή της Χαλκίδας που βρίσκεται στην Στερεά και όχι στην Εύβοια) για το πρώτο τζάμπολ της χρονιάς με αντίπαλο την ΧΒΑ.Διαβαστε περισσότερα στο vaolchios.gr

Η ομάδα του Α.Σ.Αιγέα θα πραγματοποιήσει την παρθενική της εμφάνιση στην Α2 Εθνικη κατηγορια Γυναικών για το 2019-2020 εντός εδρας με αντίπαλο τον Γ.Σ.Ηλιουπολής. Ο αγώνας εχει οριστεί την Κυριακη 13 Οκτωβρίου στις 16:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Χίου.

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72380969_1900978846715575_9102024891321810944_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeHmjTbTsWnRqNkR1wyKekaAnjosYalKj0akcXxc7tmmm-6x2LARMQJ805LgxK3AxRiKgy8HgZOPu_Smu3Qv69n8U_9Uvvy5-I3K_dyWV1Joew&_nc_oc=AQnm5fUYUviOZgX3Q9NHrPFcRBvtuH1vDMsBJy2_koY7QLny5Mu6fh-RCYTaa8-SQOA&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=6675ab8d41af5d313affa3efd1378be4&oe=5E306AEEhttps://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72482897_136442844401052_3176698918977142784_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeHZvQzUePhpSbm25sqdGz7dwBnT8hUgD-E47zebo_5gAj3oa95zxdPLuLYBwMGhYCwIZST7vl6SVNqa5SngPrgrVIonntMrsn543IjKP5kOEA&_nc_oc=AQn7FATYzIFi7uEUFIkjeo-1Me-TbwtKfhrZOz2HCFg-mzUUVNd9I6Ynt7txwCzk0ac&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=a966d3a02d31c9c88c0135044c8935e9&oe=5E18C72C

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 13 Οκτωβρίου -2ος Όμιλος-

ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αίαντας Αυλίδας Χρηστίδης Π.-Αναστασόπουλος

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΟΝΣ Μίλων Αναστασίου-Βελέντζας (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Σχηματαρίου 15.00 ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά Κουτσοδήμος-Λάμπος (Δεσάρτης)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΣ Άρης Θήβας Φάκαρος-Σκανδαλάκης (Τηγάνης)

ΚΓ Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα Χριστοδουλάκης-Σκουλαρίκης (Παπαγιαννόπουλος)

Κλ. Αγίου Δημητρίου Νέο 17.00 ΚΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Γεράνιος-Κιουλάφας (Μπουρνάς)

Τάσος Καμπούρης 14.00 ΑΚ Χαλκίδας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Κάλφα)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:

Κυριακή 13 Οκτωβρίο -1ος Όμιλος-

Χίου 16.00 Αιγέας Χίου-Ηλιούπολη Χουγιάζος-Αδαμόπουλος Κ. (Σκούφαλος)

Εθν. Αντίστασης 13.45 Αετός Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Δελαγραμμάτικας-Ανδρεόπουλος (Δραμεσιώτης)

Βοηθητικό ΣΕΦ (αιθ.6) 13.00 Πανιώνιος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αυγερινός-Κούλης Κ. (Σταματόπουλος)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Αγ. Παρασκευή Ορφανός Εμμ.-Καλογεράκης (Ζερδεβάς)

Άργους 13.00 Άργους Δαναοί-Εύνικος Κοτσίρης-Κωστής (Ελένης)

Δ5

Related posts