Fagi.gr

Το προγραμμα του Σαβ/κου σε ποδοσφαιρο και μπασκετ

Το προγραμμα του Σαβ/κου σε ποδοσφαιρο και μπασκετ

Συνεχεια στην ποδοσφαιρικη δραση με επτα αγώνες σε Α’και Β’κατηγορία για την 2η αγωνιστικη, το Σαββατο το Πανεπιστήμιο θα αντιμετωπίσει τον Πυργο στο Δημοτικο Στάδιο στις 16:30 και την ιδια ωρα ο Λεων τον Λαιλαπα στο Φαφάλειο,στις 11:00 η Καλαμωτη θα φιλοξενησει τον Πανοινούσσιο. Την Κυριακη στις 16:30 θα ξεκινησουν τέσσερις αναμετρήσεις , η Δαφνη θα παίξει με Φαρκαινα στον Δαφνωνα, ο Ηρακλης θα φιλοξενήσει την Μικρασιατικη στα Θυμιανα και ο Ατρομητος τον Κανάρη στον Αγιο Γεωργη ενω ο Βαρβασιακος θα αντιμετωπίσει τον Ομηρο στο Δημοτικο Σταδιο Χίου.

Αναλυτικα:

Α΄Κατηγορίας (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο/Ημέρα
/Ημ/νία/Ώρα
Διαιτητές
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΠΥΡΓΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ

Σάββατο
12/10/19 -16:30

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ.
(Παρατηρητής: Σύριος Χαράλαμπος)
ΔΑΦΝΗ –  ΦΑΡΚΑΙΝΑ

ΔΑΦΝΩΝΑ

Κυριακή
13/10/19-16:30

ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.
(Παρατηρητής: Αποστολής Μιχαήλ)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  – ΚΑΝΑΡΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ

Κυριακή
13/10/19-16:30

ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Πικούνης Σ)
ΗΡΑΚΛΗΣ  – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή
13/10/19-16:30
ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Χονδρέλης Ιωάννης)
Β΄Κατηγορίας (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο/Ημέρα
Ημ/νία/Ώρα
Διαιτητές
ΚΑΛΑΜΩΤΗ – ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ

ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ-

Σάββατο
12/10/19-11:00

ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
ΛΕΩΝ  – ΛΑΙΛΑΠΑΣ

ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-

Σάββατο
12/10/19-16:30

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Κουτσουλιάς Γεώργιος)
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ-

Κυριακή
13/10/19-16:30

ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Γιαννούμης Γεώργιος)

Mε τον αγώνα κυπελλου ανάμεσα σε Ενωση και Λιθι συνεχίζεται το προγραμμα της Τ.Ε.ΕΟΚ Χίου ενω θα διεξαχθουν και τρείς αγωνες για το εφηβικο και ενας για τους παμπαίδες στα αναπτυξιακα τμήματα.

Αναλυτικα:

ΗΜΕΡΑ-ΗΜΕΡ.-ΩΡΑ-ΓΗΠΕΔΟ-ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ-12-Οκτ-17.15
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΠΙΤΥΟΣ/ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΣΕΛΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ-12-Οκτ-17.30
ΒΟΥΡΕΙΟ
ΕΦΗΒΩΝ ΒΑΟΛ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΝΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ-12-Οκτ-18.30
ΚΛΕΙΣΤΟ
ΕΦΗΒΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ-12-Οκτ-20.15
ΚΛΕΙΣΤΟ
ΕΦΗΒΩΝ ΙΩΝΕΣ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ-12-Οκτ
21.15
ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΝΩΣΗ ΛΙΘΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΖΙΓΛΗ-ΤΣΙΒΗΣ
Δ5

Related posts