Fagi.gr

Σφυρίζουν οι Χιώτες διαιτητές το Σαβ/κο…

Σφυρίζουν οι Χιώτες διαιτητές το Σαβ/κο…

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα «σφυρίξουν» τα παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής της Football League. Το εκτός έδρας παιχνίδι του ΓΑΣ Ιάλυσος με αντίπαλο το Αιγάλεω θα διευθύνει ο Παντελής Τζαμουτζαντώνης από τον σύνδεσμο Χίου, με βοηθούς τους Παναγιώτη Χρηστάκο (Πειραιά) και Αντώνη Καλλή (Ανατολικής Αττικής), 4ος διαιτητής ορίστηκε ο Κώστας Χατζηγιάννης (Πειραιά) και παρατηρητής διαιτησίας η Ελένη Κυριού (Αρκαδίας).Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Κυριακη 13/10 στις 15:00.

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22519264_10214368876282939_8825794434727160902_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_eui2=AeFrhgU-sfy9WryhADzwh2x_pyS0TMnx0vuSYxbHQGR6O_DIwhyAgXZDl_u_AqhzUL_m6LflbVUbcjTMGLe_Q3d6wpT2o8FAPThHxMYZdFxCRw&_nc_oc=AQk3Vn_7uWax8VM3ZMdx0VPpirBc8iEJxtQhcyQKLCMpeJWNQMyYj5CjFS3hRifotcM&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=5daaa3781b713c676a92e1ca8811ccc0&oe=5E21803F

Για την 3η αγωνιστική στην Α1 Ανδρων η Βασω Τσαρουχα θα σφυρίξει τον αγωνα στο Κλειστο Σοφία Μπεφόν ανάμεσα σε Ιωνικος Νικαιας με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ , το Σαββατο στις 17:45 μαζι με Μπήτης και Παντελίδη. Για την 2η αγωνιστικη στην Α2 Ανδρων ο Χιώτης ρεφερι Βαλάντης Κοντίλης ορίστηκε στην αναμέτρηση ανάμεσα σε Δάφνη Δαφνίου και Αγρίνιο στις 17:00 στο Κλειστό 1ου Χαϊδαρίου .

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Α. Παπανδρέου 15.45 Περιστέρι-Πανιώνιος Αναστόπουλος Π.-Καλογερόπουλος Φ.-Τσολάκος (Ντάβαρης)

Καλλιθέας Ρόδου 15.45 ΑΕ Χολαργός (Ρόδος)-ΓΣ Κύμης (Λαύριο) Σχινάς-Πουρσανίδης Κ.-Καλδίρης (Μηναρετζόπουλος)

Ιβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Ρέθυμνο Σώμος-Ανδρικόπουλος-Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου)

Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λήμνου-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Σταματόπουλος-Μαγκλογιάννης (Σαλαβός)

Σοφία Μπεφόν 17.45 Ιωνικός Νίκαιας-ΠΑΟΚ Τσαρούχα-Μπήτης-Παντελίδης (Βιδάλης/Ελευθεριάδης)

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Νεάπολης Λάρισας 18.00 Ερμής Αγιάς Λάρισας-Άρης Παναγιώτου-Τσώνος-Σκούτας (Σταμάτης Γ.)

ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Πάτρας Καρακατσούνης-Μάνος-Ψαριανός (Μουζάκης Στ.)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Μετς 17.00 Παγκράτι-Ανατόλια Διαμαντής-Δαρλαμήτσος-Κωνσταντινίδου (Άκελ)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Καρδίτσα Μαλαμάς-Χαλαμπαλάκης-Καρακάσης (Σταύρου)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Αγρίνιο Κατραχούρας-Κοντίλης-Ρίζος (Τεφτίκης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Διαγόρας Δρυοπιδέων Κάρδαρης-Μηλαπίδης-Τσάτσης (Δούκας)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ολυμπιακός Τζαφλέρης-Πιτσίλκας-Ζαχαρής (Πατσαντζόπουλος)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ελευθερούπολη Παγώνης-Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Πάτρας Θεονάς-Μπίκας-Πλιάκας (Μαυραντζάς)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Αμύντας Αναστόπουλος Αντ.-Νάστος-Τσιμπούρης (Θεοδωρόπουλος)

Δ5

Related posts