Fagi.gr

Έπεσε η αυλαία της «3ης Αθλητικής και Πολιτιστικής Συνάντησης Νέων Βορείου Αιγαίου»

Έπεσε η αυλαία της «3ης Αθλητικής και Πολιτιστικής Συνάντησης Νέων Βορείου Αιγαίου»

 

Με μεγάλη αγωνιστική και οργανωτική επιτυχία ολοκληρώθηκε η «3η Αθλητική και Πολιτιστική Συνάντηση Νέων Βορείου Αιγαίου», που διεξήχθη στο Δημοτικό Στάδιο της Μύρινας Λήμνου την Πέμπτη 25 και την Παρασκευή 26 Ιουλίου 2019.

Τους αγώνες διοργάνωσε η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Λέσβου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου, με την υποστήριξη του Δήμου Λήμνου και του ΣΕΓΑΣ.

Ο θεσμός που αποτελεί ένα αθλητικό, πολιτιστικό και κοινωνικό δρώμενο που έχει μεγάλη ανάγκη η νεολαία του Βορείου Αιγαίου, αγκαλιάστηκε και φέτος από όλους τους εμπλεκόμενους διοργανωτές, αθλητές-τριες, σωματεία, προπονητές, συνοδούς, αθλητικούς παράγοντες και φιλάθλους τους Κλασικού Αθλητισμού.

Έλαβαν μέρος πάνω από 150 προσκεκλημένοι αθλητές και συνοδοί από τα νησιά του Βορείου Αιγαίου, την Ικαρία, Σάμο, Χίο, Λέσβο και 60 αθλητές-τριες από τα σωματεία της οικοδέσποινας Λήμνου.
Κατά τη διάρκεια του αγωνιστικού προγράμματος των αθλητών σωματείων του Σ.Ε.Γ.Α.Σ. διεξήχθησαν και αγωνίσματα για Α.με Α., από συλλόγους και ειδικά σχολεία των νησιών της Περιφέρειας μας.

Τους αγώνες τίμησαν με την παρουσία τους :
Ο ΄Επαρχος Λήμνου κ. Ευάγγελος Γιαρμαδούρος, ο Αντιπεριφερειάρχης Αγροτικής Ανάπτυξης κος Αδαμίδης ο Αντιδήμαρχος Λήμνου κ. Νίκος Μοσχάκης, , ο Πρόεδρος του ΟΕΠΑ του Δήμου κ. Νίκος Μαρινάκης, ο Διοικητής της 88 ΣΔΙ Λήμνου, ο Αστυνομικός Διοικητής Λήμνου, ο εντεταλμένος περιφερειακός σύμβουλος αθλητισμού πολιτισμού κ. Κ. Παπαδόπουλος και πολλοί άλλοι επίσημοι του νησιού, γονείς και φίλαθλοι.

΄Ενα μεγάλο ευχαριστούμε από καρδιάς στην κ. ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ, Γενική Γραμματέα Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής και τέως Περιφερειάρχη για το μεγάλο προσωπικό ενδιαφέρον που έδειξε για το ξεκίνημα και την συνέχιση του θεσμού των αγώνων και της ευχόμαστε καλή επιτυχία στα νέα της καθήκοντα.

Επίσης ευχαριστούμε τον ΄Επαρχο Λήμνου και αναπληρωτή πρόεδρο της Οργανωτικής Επιτροπής κ. Ευάγγελο Γιαρμαδούρο καθώς και όλα τα μέλη της Οργανωτική Επιτροπής για την συνεργασία και υποστήριξη των αγώνων.

Ιδιαιτέρως τους ανθρώπους των σωματείων μας στη Λήμνο, μέλη Δ.Σ. και προπονητές της Ηφαιστίας και της ΑΕΛ , που χωρίς την βοήθειά τους οι αγώνες δεν θα είχαν την ανάλογη επιτυχία. Επίσης τους συνοδοιπόρους μας , τα μέλη του Συνδέσμου Κριτών Κλασικού Αθλητισμού από τη Λέσβο, τη Λήμνο και την Χίο για την άψογη συνεργασία, τον γιατρό των αγώνων κ. Τσαβδαρίδη Θεόδωρο για την εθελοντική Ιατρική Κάλυψη των αγώνων, την 88 ΣΔΙ Λήμνου για την διάθεση ασθενοφόρου οχήματος και υλικού, τον Δήμο Λήμνου για την υποστήριξή του στην προετοιμασία του Σταδίου Μύρινας για την υποδοχή των αγώνων και όλους τους Εθελοντές της Λήμνου που επίσης έδωσαν το καλύτερό τους εαυτό για την επιτυχία της διοργάνωσης.
Επίσης θα ήταν παράλειψή μας να μην ευχαριστήσουμε θερμά την γειτονική μας ΄Ενωση και τους ανθρώπους της, την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Χίου Σάμου και τον Τεχνικό της Σύμβουλο κ. Γιάννη Πετρή, την διοικητική υπάλληλο κ. Ζαννίκου Ελένη και τον κ. Δημήτρη Κάβουρα που με τις γνώσεις τους βοήθησαν και συνέβαλαν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Ιδιαίτερη μνεία πρέπει να κάνουμε στον μεγάλο χορηγό των αγώνων την εταιρεία Attica Group , Blue Star Ferries – Hellenic Seaways για την εκπτωτική χορηγία στα εισιτήρια των αθλητικών αποστολών που συμμετείχαν αλλά και στον ραδιοφωνικό σταθμό FM 100 της Λήμνου για την προβολή των αγώνων καθώς και όλα τα Μ.Μ.Ε.

Τέλος ένα μεγάλο μπράβο στους ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ, όλους τους αθλητές και αθλήτριες στίβου καθώς και στους αθλητές-τριες των Α με Α για την προσπάθειά τους, στα σωματεία, συνοδούς-προπονητές, που έδωσαν δυναμικό παρόν με την συμμετοχή τους αλλά και όλο τον κόσμο που με την παρουσία του στις κερκίδες επιβράβευσε τις προσπάθειες των νεαρών αθλητών των νησιών μας.

Πρώτος σύλλογος στη γενική βαθμολογία ανακηρύχθηκε η ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ, δεύτερος ο ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ και τρίτος ο ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ.

Την επόμενη «4η Αθλητική και Πολιτιστική Συνάντηση Νέων Βορείου Αιγαίου» το 2020 όπως ανακοινώθηκε, θα διοργανώσει η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Χίου – Σάμου σε συνεργασία πάντα με την Περιφέρεια Β. Αιγαίου στο νησί της Σάμου.
Συνημμένα επισυνάπτουμε αναλυτικά αποτελέσματα αγώνων.

¨3η ΑΘΛΗΤΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ» ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΗΜΝΟΥ

***ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΗΜΕΡΑΣ 25/7/2019***
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ E.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ/ΓΙΑ

60 Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

1 ΣΚΛΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 370083 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 8.7
2 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 367506 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.8
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 383386 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 8.9
3 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 368437 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.9
5 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 367060 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 9.0
6 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 381940 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9.1
7 ΛΟΓΓΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2007 383385 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ 9.3
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛ 2006 367055 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 9.3
9 ΑΝΝΙΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 365875 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9.4
10 ΚΩΤΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 2007 373264 ΠΕΨΑΣ»Η ΡΙΒΑ» 10.1
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΟΙ 8 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΡΟΝΟΙ

150 Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 365872 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 18.1
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 347775 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 18.2
3 ΜΕΡΓΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 370176 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 18.6
4 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 381334 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 18.7
4 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜ 2004 344327 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 18.7
6 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 367072 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 18.8
7 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 361156 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19.4
8 ΚΩΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2005 373266 ΠΕΨΑΣ»Η ΡΙΒΑ» 21.1
ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 367044 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ ΕΓΚΑΤ.
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΟΙ 8 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΡΟΝΟΙ

100 Μ.ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 352786 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 11.2 7
2 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 370175 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.4 5
3 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2002 360972 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.5 4
4 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2003 377419 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.6 3
5 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 361158 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.8 2
5 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 353907 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. 11.8 1
7 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 337953 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.9

100 Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 370235 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 12.5 7
2 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 338987 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13.2 5
3 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 347777 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.3 4
4 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 352729 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.5 3
5 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 352730 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.0 2
6 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 358171 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 14.5 1
7 ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 339029 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 14.7

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 354239 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13.12 7
2 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 358904 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜ 12.34 5
3 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 367035 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.20 4
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 373125 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.47 3
5 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 358175 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 9.82 2
6 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 354069 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.74 1
7 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 362079 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.50

ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 352137 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ 1.54 7
2 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 366647 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.46 5
3 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 366578 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.46 4
4 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 358171 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.40 3
5 ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2003 368317 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛ 1.35 2
6 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 367033 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.35 1
7 ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 353555 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛ 1.25
8 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 367047 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.15
9 ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2007 383383 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ 1.10

800Μ.ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 344750 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.00.6 7
2 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 338949 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. 2.05.2 5
3 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 368359 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.05.3 4
4 ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2002 338004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.19.8 3
5 ΚΟΧΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 362041 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 2.20.9 2
6 ΛΕΟΤΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 367039 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.32.7 1

600Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡ 2004 348835 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 1.42.7 7
2 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 360732 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.44.5 5
3 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 350890 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.51.4 4
4 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 366647 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2.00.5 3
5 ΓΚΙΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 359403 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.04.4 2

600Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 359035 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.38.4 7
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 342075 Α.Σ.ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 1.40.2 5
3 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 350889 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.41.4 4
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 367042 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.50.3 3
5 ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 376151 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.55.1 2

3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 344328 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤ 16.47.5 7
2 ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 2007 368337 Α.Σ.ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 19.00.0 5
3 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 361183 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤ 19.15.6 4
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜ. 2006 367055 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 22.05.3 3
5 ΣΟΥΣΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 365880 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 22.45.6 2
6 ΣΟΥΠΙΟΥ ΜΑΡΙΛΛΕΝΑ 2006 377587 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 23.03.5 1
7 ΜΟΥΤΑΦΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2006 375246 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 23.12.3
8 ΓΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 2006 375241 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 24.24.2

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛ 2006 360412 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 5.17 7
2 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 360398 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 4.95 5
3 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 375739 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.94 4
4 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 377590 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.69 3
5 ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 372797 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.60 2
6 ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 379044 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.42 1
7 ΠΑΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 2006 367053 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.96
8 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 379292 Α.Σ.0ΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.73

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 367056 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.24 7
2 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 368437 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.20 5
3 ΣΑΜΣΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 375240 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.17 4
4 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2006 360332 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 4.13 3
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 383386 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜ 3.86 2
6 ΖΗΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 381289 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.50 1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 359401 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.24 7
2 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 344759 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 11.22 5
3 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 358901 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.81 4
4 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 367070 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.76 3
5 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 353552 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤ. 10.09 2
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 354814 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9.92 1
7 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 368872 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9.04
8 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 347811 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.05
9 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 352727 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7.57
10 ΔΟΝΤΑ ΠΟΥΛΟΥΔΗ 2005 368402 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.65

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 373125 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.08 7
2 ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 369039 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12.44 5
3 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 361415 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 11.62 4
4 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 361927 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 11.58 3
5 ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 370763 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. ΜΥΤ 10.35 2
6 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 350888 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 10.32 1
7 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 361754 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. ΜΥΤ 9.31
8 ΤΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 377586 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.02
9 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 7.34

***ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΗΜΕΡΑΣ 26/7/2019***

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ E.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ/ΓΙΑ

60Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΤΕΛΙΚΟΣ

1 ΣΚΛΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 370083 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 8.5 7
2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 383386 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 8.7 5
3 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 368437 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.8 3,5
3 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 367060 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.8 3,5
5 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 367506 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.9 2
6 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 381940 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9.3 1
7 ΛΟΓΓΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2007 383385 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ 9.4
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛ 2006 367055 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 9.5

***60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΤΕΛΙΚΟΣ
1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 360412 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 7.5 7
2 ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 376700 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 7.8 5
3 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 360398 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 7.9 4
4 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 377590 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.0 3
5 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 379033 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9.9 2
6 ΠΑΪΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 2006 367053 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 11.2 1

150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 361144 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 19.2 7
2 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 367091 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 19.9 5
3 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΙΡΑ 2005 367932 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 20.0 4
4 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ-ΝΤΕΝΙΣΑ 2005 362704 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. ΜΥΤ 20.1 3
5 ΡΟΖΑ ΒΑΝ ΝΤΕΝ ΓΚΡΟΝΤΕΝ 2002 372892 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 20.2 2
6 ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 372632 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 20.9 1
7 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 367056 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 21.0
8 ΓΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 2006 375241 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 24.3

150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 365872 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 17.3 7
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 347775 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 17.4 5
3 ΜΕΡΓΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 370176 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 17.6 4
4 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜ 2004 344327 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 17.9 3
5 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 367072 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 18.1 2
6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 381334 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 18.2 1
7 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 361156 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 18.7
8 ΚΩΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2005 373266 ΠΕΨΑΣ»Η ΡΙΒΑ» 20.1

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 347811 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 36.31 7
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 354814 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 33.99 5
3 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ 2002 343702 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 30.38 4
4 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 352727 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28.11 3
5 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 344759 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 26.19 2
6 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 338987 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 24.59 1
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 358173 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 20.45
8 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 360603 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 19.35

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 358173 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.27.3 7
2 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΛΑ-ΛΑΡΙΣΑ 2004 362705 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ.Μ 3.31.8 5
3 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 367033 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.41.4 4
4 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 378622 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 3.48.0 3
5 ΣΟΥΠΙΟΥ ΜΑΡΙΛΛΕΝΑ 2006 377587 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.51.3 2

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.04.5 7
2 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.15.7 5
3 ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 365870 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜ 3.23.1 4
4 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 375239 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.51.0 3
5 ΑΠΟΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 367043 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.13.7 2

1200Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 370174 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.07.4 7
2 ΖΗΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 381289 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.23.6 5
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 386476 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.30.5 4
4 ΧΑΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 375744 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.35.8 3
5 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 360402 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤ 4.49.0 2
6 ΦΙΛΛΙΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007 375248 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.59.2 1
7 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 360332 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤ 5.10.6
8 ΠΙΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 365881 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5.17.9

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠΑ
1 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 361415 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 42.13 7
2 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 370763 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. ΜΥΤ 40.63 5
3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 358175 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 38.27 4
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368438 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 36.64 3
5 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 361927 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 36.49 2
6 ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 376151 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 29.29 1
7 ΤΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 377586 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 27.67

1200Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 379044 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.59.7 7
2 ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 376153 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.05.8 5
3 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 379292 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.17.0 4
4 ΤΣΕΛΑ ΣΑΡΜΠΕΛ 2007 385198 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 4.27.2 3
5 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 375245 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.45.6 2
6 ΚΑΖΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 367054 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.46.7 1
7 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 381931 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5.32.9

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΪΡΑ 2005 367932 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5.15 7
2 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 352730 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.95 5
3 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 350890 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.85 4
4 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 360603 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.75 3
5 ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2003 368317 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.70 2
6 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 347777 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.42 1
7 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 367091 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.25
8 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ 2005 362704 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. ΜΥΤ 3.90
9 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ 2002 343702 ΑΣ ΣΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3.71
10 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΟΓΚΑ 2005 386919 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.22

400Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 370235 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 1.01.2 7
2 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 367503 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.07.4 5
3 ΒΟΛΙΚΑ ΑΡΓΥΡΩ 2005 367503 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.13.7 4
4 ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 367041 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.17.8 3
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 344758 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.20.7 2

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 2003 354235 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 46.55 7
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368438 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 34.86 5
3 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 367035 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 27.37 4
4 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 350888 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 25.70 3
5 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 350889 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 24.04 2

400Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 354069 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.1 7
2 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 368359 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.4 5
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 337953 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 56.6 4
4 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 344761 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 57.7 3
5 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 362079 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 1.06.3 2

800Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 352733 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.01.0 7
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 344758 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.41.0 5
3 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 367047 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.44.0 4

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 385432 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ. Μ 9.29 7
2 ΣΑΜΣΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 375240 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.54 5
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 386476 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.28 4
4 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 367506 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 6.17 3

3000Μ.ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 344750 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 9.45.9 7
2 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 338949 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.50.5 5
3 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 371423 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 10.44.4 4
4 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 367039 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 13.04.5 3

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 353907 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ. Π. Σ 5.95 7
2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2002 360972 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.73 5
3 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2003 377419 Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.66 4
4 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 344761 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 5.52 3
5 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 361158 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.44 2
6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 342075 Α.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ. 5.36 1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 376700 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.55 7
2 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 379033 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.88 5
3 ΚΑΖΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 367054 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 9.11 4
4 ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 327797 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.45 3
5 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 375245 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.32 2
6 ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 376153 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.32 1

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ200 Μ.
1 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.45.9 – 14 ΒΑΘΜΟΙ
ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002
ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004
ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004

2 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50.9 – 10 ΒΑΘΜΟΙ
ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004
ΓΚΙΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005
ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙ 2002

3 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.51.7- 8 ΒΑΘΜΟΙ
ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞ 2004
ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003
ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004
ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛ.
ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005
ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002
ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003

****ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ****
ΚΑΤ/ΞΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 137,5
2 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 92,5
3 Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 76
4 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 74
5 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 60
6 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 55,5
7 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 50
8 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 40,5
9 Α.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 33
10 Α.Ο.ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 27
11 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 17
12 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9
13 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 5
14 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4
15 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2
16 ΠΕΨΑΣ «Η ΡΙΒΑ» 0

Δ5

Related posts