Fagi.gr

Για το μετάλλιο στην Θεσ/νικη οι έφηβοι του ΝΟΧ!

Για το μετάλλιο στην Θεσ/νικη οι έφηβοι του ΝΟΧ!

Το πρωτάθλημα των Εφήβων μπαίνει στην τελική ευθεία, με τη διεξαγωγή της Τελικής Φάσης, που θα πραγματοποιηθεί στη Θεσσαλονίκη στις 11-14 Ιουλίου.Στους αγώνες που θα γίνουν στο Εθνικο Κολυμβητηριο Θεσ/νικης ο Ναυτικος Ομιλος Χίου θα αντιμετωπίσει στον α’ομιλο τον Παναθηναϊκο τον ΠΑΟΚ τον Ηλυσιακό και την ΟΥΚ Βόλου.

Οι δέκα φιναλίστ έχουν σχηματίσει δύο ομίλους, με τις δύο πρώτες ομάδες να συνεχίζουν για το πρωτάθλημα.

Αναλυτικά οι δύο όμιλοι και το πρόγραμμα:

Α’ Όμιλος: Ηλυσιακός, Παναθηναϊκός, ΠΑΟΚ, ΟΥΚ Βόλου, ΝΟ Χίου

Β’ Όμιλος: ΟΦΘ, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Ολυμπιακός, ΝΟ Βουλιαγμένης, Πανιώνιος

Η Ειδική προκήρυξη και το πρόγραμμα αγώνων ΕΔΩ

http://www.noxiou.gr/images/60035282_2352695591676907_2837876688526770176_n.jpg

Η σύνθεση της ομάδας του ΝΟΧ : Καρακούρος Ιωάννης, Φιστές Κωνσταντίνος, Μόκκας Κωνσταντίνος, Φραγκιαδούλης Αργύρης, Σφηκάκης Αντώνης, Αλάτσης Παναγιώτης, Γκίλλας Νικόλαος, Γκιάλης Μιχαήλ, Παπαγεωργάκης Δημήτριος, Γδύσης Αθανάσιος, Γιαννάς Στέφανος, Αμπαζής Ματθαίος, Καρακούρος Μιχαήλ,  Σπανογίαννης Κωνσταντίνος , Νεαμονίτης Γεώργιος, Βούμβας Πέτρος, Λαγκώνας Νικόλαος.
-Προπονητής :Ντόσκας Γεώργιος
-Βοθ.προπονητή : Μαυρέλου Βάσω
-Έφορος : Σκαπινάκης Δημήτριος

1.Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣΚΟΛ/ΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

1η αγωνιστική Πέμπτη11/07/2019

ΩΡΑ: 18:00ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 19:00ΠΑΟΚ -ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

2η αγωνιστική Παρασκευή 12/07/2019

ΩΡΑ:09:00ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 10:00ΝΟ ΧΙΟΥ-ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική Παρασκευή 12/07/2019

ΩΡΑ: 18:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 19:00ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΟ ΧΙΟΥ

4η αγωνιστική Σάββατο 13/07/2019

ΩΡΑ:09:00ΝΟ ΧΙΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 10:00ΠΑΟΚ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

5η αγωνιστική Σάββατο 13/07/2019

ΩΡΑ: 18:00ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ-ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 19:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2019ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

ΩΡΑ:09:00η 1ηομάδα του Α’ομίλου με την 2ηομάδα του Β’ομίλου

ΩΡΑ:10:00η 2ηομάδα του Α’ομίλου με την 1ηομάδα του Β’ομίλου

ΩΡΑ:11:00η 3ηομάδα του Α’ομίλου με την 3ηομάδα του Β’ ομίλου (5η–6ηθέση)

ΩΡΑ:12:00η 4ηομάδα του Α’ομίλου με την 4ηομάδα του Β’ ομίλου (7η–8ηθέση)

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2019ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

ΩΡΑ:18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ:19:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Δ5

Related posts