Fagi.gr

Αποτελέσματα Διασυλλογικών Α-Γ ,Π-Κ

Αποτελέσματα Διασυλλογικών Α-Γ ,Π-Κ

Πραγματοποιήθηκαν τo Σάββατο το απόγευμα και την Κυριακή το πρωί 20  και 21 Απριλίου 2019,στο Δημοτικό Στάδιο Χίου, τα Διασυλλογικά Πρωταθλήματα Ανδρών-Γυναικών και Παίδων –Κορασίδων με τη συμμετοχή αθλητών και αθλητριών από τα Σωματεία της Χίου, Σάμου και Ικαρίας.

Παρακάτω οι τρεις πρώτοι νικητές  και νικήτριες καθώς και τη βαθμολογία των Σωματείων ανά κατηγορία.

ΠΑΙΔΩΝ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ,20/21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
10000ΒΑΔΗΝ
1 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 53.00.60
100Μ
1 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,64
2 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,83
3 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,95
200Μ
1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23,59
2 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24,01
3 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24,35
3000Μ
1 ΜΕΚΡΑΣ   ΒΑΪΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 11.19.75
2 ΝΤΕΤΕΛΙΝΟΒ ΜΑΡΙΝΟΒ ΜΠΑΝΚΟ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.38.95
3 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.21.66
400Μ
1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52,48
2 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 55,54
3 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 56,17
800Μ
1 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.06.57
2 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.12.82
3 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2.20.30
1500Μ
1 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 6.01.03
2 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 6.02.14
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.06.48
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 38,44
2 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 37,58
3 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 35,40
ΜΗΚΟΣ
1 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,53
2 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,30
3 ΒΑΡΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,13
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12,47
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11,13
3 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 10,51
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 69
2 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 18
3 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14
4 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 9
5 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ,20/21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 17,98
2 ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 19,18
3 ΜΠΟΝΤΙΝΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20,12
100Μ
1 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 12,79
2 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13,01
3 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13,15
1500Μ
1 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 6.33.37
2 ΤΣΕΣΜΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.38.23
200Μ
1 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 28,10
2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28,45
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28,46
3000Μ.
1 ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.57.84
400Μ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 63,10
2 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 66,52
3 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 1.12.04
800Μ
1 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.37.74
2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2.53.52
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΓΡΑΒΙΩΤΗ   ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 35,83
2  ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 28,59
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 28,33
ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,71
2 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,63
3 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  4,61
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 23,65
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10,83
2 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 10,27
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9,60
ΥΨΟΣ 
1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,46
2 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1,42
3 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,42
4Χ100Μ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 54,19
ΒΕΛΑΛΗ-ΡΙΚΟΥ
2 ΚΑΡΓΑΤΖΗ-ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 54,78
ΦΑΦΑΛΙΟΥ-ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ
3 ΒΟΛΙΚΑ-ΜΑΝΑΛΟ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 55,74
ΣΙΔΕΡΑΚΗ-ΧΟΤΖΑΛΑΡΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 43
2 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 40,5
3 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 29
4 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24,5
5 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 13
6 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 6

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ,20,21/4/2019
100Α
1 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,64
2 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11,82
3 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,83
200Μ
1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23,59
2 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24,01
3 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24,35
400Μ
1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52,48
2 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 55,54
3 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 56,17
800M
1 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.06.17
2 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.06.57
3 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.12.82
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.00.74
2 ΚΑΪΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.06.46
5000Μ
1 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.15.32
2 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 16.27.49
3 ΣΚΑΠΕΤΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 16.48.84
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΖΑΝΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 51,45
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 36,15
3 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 35,71
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1995 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10,66
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10,13
3 ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9,40
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΛΕΤΡΑΣ   ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1989 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 32,06
2 ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 30,87
4Χ100Μ
1 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ Α-ΠΕΤΡΗΣ Ν ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 46,89
ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ Σ-ΠΟΥΠΑΛΟΣ Σ
2 ΒΟΛΙΚΑ Λ-ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Μ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 47,55
ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣΔ-ΜΠΟΡΟΖΑΝ Α
4Χ400
1 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ-ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ Γ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.44.51
ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛ-ΤΣΑΚΟΣ Δ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15
2 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11
3 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4
4 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 3

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ,20,21/4/2019
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝ.1
100Μ
1 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13,15
2 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13,47
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13,84
200Μ
1 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 28,10
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28,46
3 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 29,68
400Μ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 60,03
2 ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 1.14.12
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 65,00
2 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.12.67
5000Μ
1 ΣΚΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1982 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.39.75
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΓΡΑΒΙΩΤΗ   ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 39,61
2 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 26,71
ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,71
2 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,63
3 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4,57
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9,28
2 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9,19
3 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,64
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32,60
2 ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32,47
ΥΨΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,46
2 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,42
4Χ100Μ
1 ΛΙΟΒΑΡΗ Κ-ΜΠΑΧΑ Π ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 53,02
ΜΑΘΙΟΥΔΗ Ζ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ
2 ΚΑΡΓΑΤΖΗ Μ-ΤΟΥΛΟΥΠΑ Μ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 54,47
ΦΑΦΑΛΙΟΥ Γ-ΨΥΛΛΟΥ Α
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚ-ΜΑΘΙΟΥΔΗ Ε Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 55,86
ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓ-ΡΙΚΟΥ ΠΑΡ.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 26
2 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 13
3 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 6
3 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 6
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 4

 

Δ5
Δ5

Related posts