Fagi.gr

Με Βυρωνα ο Νηρέας, με Γλυφάδα ο ΝΟΧ

Με Βυρωνα ο Νηρέας, με Γλυφάδα ο ΝΟΧ

Τρεις αγωνιστικές πριν το φινάλε ο ΝΟΧ/ΑstraAirlines θα υποδεχθεί στο Ιωνικό Κολυμβητήριο τον ΑΝΟ Γλυφάδας για την 20η αγωνιστική, σε έναν ακόμα  κρίσιμο αγώνα για την συνέχεια του πρωταθλήματος και η παρουσία του κόσμου ειναι η δύναμη για το θετικό αποτέλεσμα.Ο αγώνας εχει οριστει στις 18:00 στο Ιωνικο Κολυμβητήριο το Σαββατο 23/3.

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55512190_2264147313839110_2733203310411513856_n.png?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=89a115e5fc40b32bc38869a8fd440c7f&oe=5D0DFFD5*Εθνικό Πειραιά 14.30 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ (Σταυρίδης, Μπιράκης)Απευθείας μετάδοση από την ERTPlay
*Ποσειδώνιο 15.00 ΟΦΘ ΝΕΟΤΕΧ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (Αχλαδιώτης, Κυράνης Κ.)
*Δημοτικό Περιστερίου 16.00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Κωνσταντινίδης, Κατσώνης)
*Εθνικό Χανίων 16.00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Πολυχρονόπουλος, Κραβαρίτης)
*Δημοτικό Αλίμου 18.00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Μοίραλης, Βόσικας)
*Ιωνικό, Χίος 18.00 ΝΟ ΧΙΟΥ ASTRA LINES – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Μπουδραμής, Κουρτίδης)
Την Κυριακή (24/3) θα διεξαχθεί το παιχνίδι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ (Εθνικό Πειραιά 14.00, Κουρτίδης – Δασκαλοπούλου), για την 21η αγωνιστική, λόγω του αγώνα του πρώτου με την Μλάντοστ στο Ζάγκρεμπ, για το Τσάμπιονς Λιγκ (27/3).

Προτελευταία αγωνιστική στην Α2 Γυναικών Βόλεϊ με την ομάδα του Νηρέα Χίου να φιλοξενεί την ομάδα της Ενωσης Βύρωνα το Σάββατο 23/3 στις 16:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Χίου .O αγώνας ειναι ο τελευταίος εντός εδράς για τα κορίτσια του Νηρέα που σε αλλον έναν αγώνα θα παραταχθεί με απουσίες κι ενώ έχει υποβιβαστεί στο τοπικό πρωτάθλημα για την νέα σεζόν 2019-20.

Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος – 21η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
16.00: ΑΣ Νηρέας – Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Λιάκου, Οικονομοπούλου.
16.00: ΟΦΑ Απολλώνιος – ΑΟ Ποσειδών, Διαιτητές: Μαρκάτης, Αρβανίτης.
16.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Γεωργάκη, Καπλανίδης.
16.00: ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Παπαδογιάννης, Καντλή.
16.00: Απόλλων Καλαμάτας – ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Τσουμελέας, Χριστοδουλόπουλος.
16.00: ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Μουστάκη, Παπαστάμος.

Δ5
Δ5

Related posts