Fagi.gr

Εντός με τα Μελισσια ο ΒΑΟΛ την Κυριακη 17/3, ντερμπι στην Β’Ανδρων

Εντός με τα Μελισσια ο ΒΑΟΛ την Κυριακη 17/3, ντερμπι στην Β’Ανδρων

Στη Χίο θα βρει η 19η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής τον ΒΑΟΛ, ο οποίος την Κυριακή στις 17:00 υποδέχεται την πολύ ισχυρή ομάδα του ΚΑΟ Μελισσίων.Kάθε παιχνίδι από δω και μπρος είναι ιδιαίτερα κρίσιμο για τον Βούρειο καθώς έχοντας 8 νίκες στο ενεργητικό του ψάχνει άλλες 3 με 4 στις 8 αγωνιστικές που απομένουν, ώστε για ακόμα μία χρονιά να πετύχει τον άθλο της παραμονής.Περισσότερα vaolchios.gr.

Επτα αγώνες περιλαμβάνει το πρόγραμμα της Τ.Ε.ΕΟΚ Χίου το Σαβ/κο 16-17/3, για την 7η αγωνιστική του α΄γυρου στην Β’Ανδρών θα διεξαχθεί ο εξ’αναβολής αγώνας ανάμεσα σε Ακαδημία Κοφινά και Νηρέα με τον νικητή να μένει μόνος 3ος στην βαθμολογία ενω για την 10η αγωνιστική το Λιθι θα αντιμετωπίσει την Ολυμπιάδα στο ντέρμπι για την 4αδα.

http://vaolchios.gr/images/kaom.jpg2ος Όμιλος
Σάββατο 16 Μαρτίου
Βοηθητικό ΣΕΦ 17.30 Ίκαρος Νέας Σμύρνης-Κορωπί Ουσταμπασίδης-Κούλης Χαρ. (Παπαδόπουλος Κ.)
Κυριακή 17 Μαρτίου
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Δειλινό Μπιτσιντζάνος-Μπακετέα (Λιμνιάτης)
Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου Κονταράτος-Σκουλαρίκης (Μαχαιριανάκης)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Γρίβα-Αγγελής (Τζουβάρας)
Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαρίγλη-Ροδίτης (Σκούφαλος)
Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης Χρηστίδης Π.-Ζιώγας (Χαράτσης)

Προγραμμα:

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-Μαρ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΟΘ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-Μαρ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-Μαρ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΕΦΗΒΩΝ ΦΟΒ ΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-Μαρ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΘΙ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΡΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-Μαρ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΕΦΗΒΩΝ ΕΝΩΣΗ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-Μαρ 13.15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΑΡΝΙΔΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-Μαρ 17.00 ΚΛΕΙΣΤΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΒΑΟΛ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΡΙΓΛΗ-ΡΟΔΙΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΙΒΗΣ
Δ5
Δ5

Related posts