Fagi.gr

Σημαντικές αναμετρήσεις στην 8η αγωνιστική!

Σημαντικές αναμετρήσεις στην 8η αγωνιστική!

Η αναμέτρηση της Δάφνης με τον Ποσειδώνα ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία, με τις δύο ομάδες να ισοβαθμούν στην 3η θέση της βαθμολογίας και να παίζουν την Κυριακή, στο Δαφνώνα. Το πρόγραμμα ανοίγει το παιχνίδι του Κανάρη, με τον ουραγό Λέοντα το Σάββατο.

Την Κυριακή, ο πρωτοπόρος Ηρακλής δοκιμάζεται στην έδρα του Ατρομήτου, η Μικρασιατική παίζει με την Φάρκαινα, ο Άτλας με τη Θύελλα, ενώ ιδιαίτερο ενδιαφέρον αναμένεται να έχει και η αναμέτρηση του Ομήρου με τον Πύργο.

Α΄ Κατηγορία(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΝΕΝΗΤΩΝ – ΛΕΩΝ ΝΕΝΗΤΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
2. ΔΑΦΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
3. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΦΑΡΚΑΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Σύριος Χαράλαμπος)
4. ΟΜΗΡΟΣ  – ΠΥΡΓΟΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
5. ΑΤΛΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής: Χονδρέλης Ιωάννης)
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
(Παρατηρητής: Αποστολής Μιχαήλ)
Β΄ Κατηγορία(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΚΥΒΕΛΗ – ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
8. ΚΑΛΑΜΩΤΗ -ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
9. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
10. ΚΛΑΣΣΙΚΟ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ZHUKA S., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: Κοντούδης Μιχάλης)

 

Δ5
Δ5

Related posts