Fagi.gr

27 μετάλλια στους 30ους Αιγαιοπελαγίτικους αγώνες(pic&vid)

27 μετάλλια στους 30ους Αιγαιοπελαγίτικους αγώνες(pic&vid)

Πραγματοποιήθηκαν με επιτυχία το Σάββατο και την Κυριακή 20-21/10/2018 οι 30οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες στην Κώ,με τους χιώτικους συλλόγους να κατακτάνε 11 Χρυσά, 10 Αργυρά και 6 χάλκινα η συγκομιδή των μεταλλίων τους. Οι φετινοί αγώνες είχαν επετειακό χαρακτήρα, αφού συμπληρώθηκαν 30 χρόνια για το σημαντικότερο αθλητικό γεγονός των νησιών του Αιγαίου που έχει καθιερωθεί όχι μόνο στη συνείδηση της  αθλητικής νεολαίας, αλλά και στο σύνολο των τοπικών κοινωνιών του Αρχιπελάγους. Στο πλαίσιο αυτό έγιναν παράλληλες εκδηλώσεις όπως έκθεση με φωτογραφικό υλικό παλιών και νέων πρωταθλητών, αντικειμένων από όλες τις διοργανώσεις καθώς και προβολή σύντομου video με την ιστορία των αγώνων. Τιμήθηκαν οι πρωταθλητές και οι πρωταθλήτριες Μερούσης, Ν. Ξάνθου, Α. Τσιολακούδη, Μ. Μερτζανίδης και Χρ. Ιακώβου  που ξεκίνησαν τα πρώτα τους αγωνιστικά βήματα μέσα από αυτούς τους αγώνες.

Τιμήθηκαν, ο πρώην Υπουργός Αιγαίου Κ. Σφυρίου από τον Υφυπουργό Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής Ν. Σαντορινιό, για την συνεισφορά του ως υπουργός Αιγαίου στην σύγχρονη αναβίωση των αγώνων ( 1986 ), ο εκλιπών πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Γ. Κατσιμπάρδης από τον πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ Κ. Παναγόπουλο. Την πλακέτα παρέλαβε το μέλος του Δ.Σ του ΣΕΓΑΣ Μ. Παυλούς προκειμένου να την παραδώσει στην οικογένεια του εκλιπόντος και ο Γενικός Γραμματέας του ΣΕΓΑΣ Β. Σεβαστής από τους προέδρους των τεσσάρων Αθλητικών Ενώσεων του Αιγαίου ο οποίος, τότε, με την ιδιότητα του Τεχνικού Ανάπτυξης υπήρξε ο εμπνευστής αυτής της ιδέας.  

Τα σωματεία της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ έκαναν εξαιρετική εμφάνιση, αναλογικά και με την αριθμητική συμμετοχή τους, γεγονός που αποτυπώνεται τόσο στη συλλογή μεταλλίων, στις διάφορες θέσεις που κατετάγησαν οι αθλητές-τριες αλλά και στη συνολική βαθμολογία, με τον Παγχιακό Γ.Σ να βρίσκεται στην 1η θέση της γενικής βαθμολογίας με 84β.

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44536581_10217892540293505_3875877229208535040_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=0ebde15d779553762e7beb79199bba19&oe=5C566E52Παγχιακός Γυμναστικός Σύλλογος Τμήμα Στίβου

https://lh3.googleusercontent.com/-Nastwqd3VKA/W8teEPZZbHI/AAAAAAAAmk0/oY7Va1xBB6MheBc8oLkYXFBHgB1R5IDRQCCoYBhgL/s1600/30oi-agaiopelagitikoi-kws39.resized.JPGΑ.Σ.Εφηβος Χιου (εδω)

https://lh3.googleusercontent.com/-X8SMwknGv0A/W8teEECj48I/AAAAAAAAmkw/X7kCUYsc8pANh737g-Ipr-0LhtbcjPSkQCCoYBhgL/s1600/30oi-agaiopelagitikoi-kws45.resized.JPGΦιλοπρόοδος Όμιλος Βροντάδου (τμήμα στίβου)

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44587754_2146327118738891_3447950786896592896_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=169f733df18f85e757838f457ca21de0&oe=5C85F05FΑ.Σ.Ολυμπιαδα Χιου

-Περισσότερα εδω και εδω

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία :

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ                        
Α΄ ΗΜΕΡΑΣ                        
30ων  ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ  ΑΓΩΝΩΝ  ΣΤΙΒΟΥ                        
     ΚΩΣ      20  –  21  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2018  –  ΝΈΟ    ΣΤΑΔΙΟ  ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ   ΚΩ                        
                        
                        
ΚΑΤ/ΞΗ    ΕΠΙΘΕΤΟ    ΟΝΟΜΑ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΠΙΔΟΣΗ    ΒΑΘΜΟΙ
100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΨΥΛΛΟΥ    ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ    1994    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    13.51    7
2    ΤΖΙΝΙΕΡΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    13.62    5
3    ΟΡΦΑΝΟΥ    ΔΑΦΝΗ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    13.78    4
4    ΖΕΝΕΓΙΑ    ΛΑΟΥΡΑ    2003    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    13.90    3
5    ΒΗΧΟΥ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2003    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ    13.98    2
6    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    14.30    1
7    ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2000    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    14.73    
8    ΤΟΥΛΟΥΠΑ    ΜΑΡΙΑ    2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    14.74    
9    ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ    ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ    2002    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    14.76    
10    ΖΟΥΜΗ    ΔΗΜΗΤΡΑ    2000    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    15.06    
11    ΠΗ    ΕΛΕΝΗ    1996    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    15.15    
12    ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    1983    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    15.42                       
       
100Μ.ΑΝΔΡΩΝ                        
1    ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ    ΓΙΑΝΝΗΣ    2000    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    11.81    7
2    ΖΗΚΑΣ     ΔΙΟΝΥΣΗΣ    1997    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    11.85    5
3    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ    ΜΙΧΑΗΛ    1993    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    12.09    4
4    ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ    ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    12.16    3
5    ΣΙΑΤΡΑΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    1999    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    12.18    2
6    ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ    ΜΙΧΑΗΛ    2001    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    12.22    1
7    ΛΑΖΑΝΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ    1987    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    12.45    
8    ΠΟΥΠΑΛΟΣ    ΣΤΑΜΑΤΗΣ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    12.50    
9    ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ     ΜΑΡΙΟΣ    1998    ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    12.82    
10    ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ    ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    13.07    
11    ΜΟΣΧΟΣ    ΜΟΣΧΗΣ    1983    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    13.08    
12    ΔΟΒΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2001    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    13.61    
13    ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    14.00    
14    ΧΑΣΑΙ    ΕΡΙ(ΜΕΡΙΦΑΤ)    1999    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    15.44    
                        
                        
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ    ΜΑΡΙΑ    2000    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    13,9Ο    7
2    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ     ΧΡΥΣΑΝΘΗ    1995    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    12,5Ο    5
3    ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ    ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    1990    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    10,9Ο    4
4    ΤΖΑΛΙΛΗ     ΜΑΡΙΑ    1998    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    9,35    3
5    ΣΚΑΡΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    1979    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    8,85    2
6    ΓΛΥΚΑ    ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    8,6Ο    1
7    ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ    ΜΑΡΚΕΛΛΑ    1980    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    7,8Ο    
8    ΑΛΑΦΑΚΗ    ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2000    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    7,3Ο                         

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α                        
                        
1    ΚΑΣΣΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2003    ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     3.07.64    7
2    ΜΠΑΡΕΛΛΗ    ΜΑΡΙΑ    2004    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    3.18.02    5
3    ΜΗΛΙΟΥ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    3.23.90    4
4    ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ    ΚΑΛΟΤΙΝΑ    2004    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    3.24.53    3
5    ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΝΑ    2004    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    3.28.63    2
6    ΧΕΙΛΑ    ΑΝΝΑ    2004    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    3.29.39    1
7    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ     ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    3.35.71    
8    ΜΠΛΕΤΣΑ    ΠΟΛΥΤΙΜΗ    2004    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    3.45.71    
9    ΣΙΤΑΡΑ    ΧΡΥΣΑΝΘΗ    2003    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    3.50.17    
10    ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ    2003    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    3.58.99    
11    ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    2004    ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960    4.05.98    
                       
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ                        
                        
1    ΜΟΥΖΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    51,14    7
2    ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    49,6Ο    5
3    ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ     ΜΙΧΑΗΛ    2001    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    41,8Ο    4
4    ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2000    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000    40,5Ο    3
5    ΠΟΡΦΥΡΗΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ    2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     40,2Ο    2
6    ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     39,2Ο    1
7    ΚΑΤΣΑ    ΑΛΕΣΙΟ    2001    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    36,1Ο    
8    ΚΑΖΑΚΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2003    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    35,6Ο    
9    ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ    ΙΑΣΩΝΑΣ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    32,1Ο    
10    ΜΕΜΑ    ΜΑΡΚΕΛΟ    2001    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    26,7Ο    
11    ΞΕΝΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    22,4Ο    
                 
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α                        
1    ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2003    ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    2.48.15    7
2    ΓΑΛΗΝΟΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    2003    ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     2.54.50    5
3    ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    3.00.18    4
4    ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2003    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    3.04.25    3
5    ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    3.05.21    2
6    ΚΟΚΟΛΙΑΣ    ΣΤΕΛΙΟΣ    2004    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    3.05.82    1
7    ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    3.07.09    
8    ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ    2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    3.07.67    
9    ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2003    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    3.08.20    
10    ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ        ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    3.09.19    
11    ΒΕΛΩΝΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    3.11.36    
12    ΑΛΜΕΤΑ    ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ    2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    3.13.39    
13    ΜΕΚΡΑΣ    ΒΑΪΟΣ    2004    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    3.17.04    
14    ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ    2004    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    3.17.63    
15    ΣΚΟΡΔΟΣ    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    2004    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    3.20.60    
16    ΧΟΥΤΕΜΑΝ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2004    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    4.06.08    
     
1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β                        
                        
1    ΚΑΖΩΝΗ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ    2006    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    3.20.96    7
2    ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2006    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    3.21.71    5
3    ΛΙΒΑΝΙΟΥ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2005    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    3.23.27    4
4    ΠΙΖΑΝΙΑ    ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    3.28.24    3
5    ΤΣΙΓΚΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2005    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    3.36.04    2
6    ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ    2005    ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    3.37.37    1
7    ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ    ΕΡΜΙΟΝΗ    2006    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    3.39.45    
8    ΧΑΨΙΑ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2005    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    3.39.68    
9    ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2005    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    3.41.66    
10    ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ     ΧΡΙΣΤΙΝΑ     2005    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    3.50.89    
11    ΛΑΓΟΥ     ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ    2005    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     3.51.52    
12    ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ    ΣΟΦΙΑ    2005    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    3.56.43    
13    ΣΚΟΥΛΟΥ     ΔΕΣΠΟΙΝΑ    2005    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    3.58.15    
14    ΔΡΑΚΟΥ    ΑΡΕΤΗ    2006    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    4.00.30    
15    ΙΩΑΝΝΟΥ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ    2006    ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ     4.00.65    
16    ΝΙΚΑ    ΣΟΦΙΑ    2005    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    4.05.33    
17    ΚΟΥΖΟΥΚΑ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ    2006    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    4.09.51    
18    ΓΟΥΝΗ    ΕΙΡΗΝΗ    2006    ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ     4.10.08    
19    ΣΤΕΦΑΝΟΥ    ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ    2005    ΠΕΨΑΣ»Η ΡΙΒΑ»    4.12.68    
20    ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΡΙΑΔΝΗ    2006    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    4.16.75    
    ΒΟΡΙΑ     ΣΟΦΙΑ    2005    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     D.N.F.    

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄                        
                        
1    ΧΡΗΣΤΟΦΗ    ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ    2003    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    5,11    7
2    ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ    ΕΡΙΣΑ    2004    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ    4,95    5
3    ΣΕΛΙΜΑΪ    ΣΑΖΙΡΑ    2004    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    4,91    4
4    ΜΟΥΛΑΚΗ    ΘΕΟΔΩΡΑ    2005    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    4,72    3
5    ΤΣΑΛΙΚΗ     ΒΙΚΤΩΡΙΑ    2003    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    4,7Ο    2
6    ΧΩΝΑ    ΗΛΙΑΝΑ    2004    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    4,64    1
7    ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ    2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    4,59    
8    ΠΑΛΑΙΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    4,51    
9    ΜΑΛΗ    ΜΑΡΙΑ    2003    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    4,43    
10    ΣΕΡΓΗ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ    2005    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    4,43    
11    ΣΩΡΟΚΟΥ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ    2004    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    4,41    
12    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ     ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    4,39    
13    ΚΟΥΜΕΛΑ    ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ    2004    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    4,38    
14    ΚΑΛΙΤΣΗ    ΑΡΓΥΡΩ    2005    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    4,36    
15    ΦΩΤΕΙΝΟΥ    ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ    2003    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    4,33    
17    ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ    ΖΕΙΝΕΠ    2005    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    4,29    
16    ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    2005    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    4,29    
18    ΜΠΟΝΤΙΝΗ    ΘΕΟΔΩΡΑ    2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    4,21    
19    ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2004    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    4,19    
20    ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ     ΣΕΒΑΣΤΗ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    4,12    
21    ΦΡΑΓΚΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2004    ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    3,99    
22    ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    2004    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    3,91    
23    ΣΙΜΙΝΤΖΗ    ΔΙΚΑΙΑ    2004    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    3,88    
24    ΣΑΜΨΩΝΗ    ΣΩΤΗΡΙΑ    2006    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    3,74    
25    ΣΟΦΙΑΝΟΥ     ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2005    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    3,71    
26    ΠΑΓΟΥΔΗ    ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ    2005    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    3,45    
                        
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β                        
1    ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    2005    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    3.10.63    7
2    ΤΖΙΝΑΣ    ΟΡΕΣΤΗΣ    2005    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    3.10.72    5
3    ΛΙΒΑΝΟΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    2005    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    3.16.74    4
4    ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2006    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    3.16.79    3
5    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    3.17.20    2
6    ΦΑΦΑΛΙΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2006    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    3.19.23    1
7    ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ    ΣΩΤΗΡΗΣ    2005    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    3.24.23    
8    ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    2005    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    3.26.89    
9    ΛΥΡΙΣΤΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2005    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     3.27.85    
10    ΜΠΛΕΤΣΑΣ    ΒΑΣΙΛΗΣ    2006    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    3.32.02    
11    ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ    ΙΓΝΑΤΙΟΣ    2006    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    3.33.30    
12    ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ    2005    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    3.34.82    
13    ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ    ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ    2005    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    3.34.93    
14    ΝΤΑΛΙΑΣ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ    2006    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    3.47.81    
15    ΜΑΛΙΑΚΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2006    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    3.54.53    
16    ΜΟΥΤΑΦΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2006    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    3.56.48    
17    ΤΣΙΓΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2006    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    3.59.91    
18    ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ    ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ    2005    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    4.00.07    
19    ΤΡΑΚΟΣΣΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2006    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    4.27.02    
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α                        
1    ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ    ΑΝΤΩΝΗΣ    2003    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    16,70    7
2    ΑΡΚΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     13,70    5
3    ΠΟΡΦΥΡΗΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ    2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     13,10    4
4    ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    12,30    3
5    ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2003    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    12,05    2
6    ΦΩΤΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΗΤΑΣ    2004    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    11,65    1
7    ΡΟΔΕ    ΑΓΓΕΛΟΣ    2004    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    10,75    
8    ΣΟΥΤΟΣ    ΚΥΡΙΑΚΟΣ    2005    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    10,70    
9    ΛΙΚΑΙ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2005    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ    10,45    
10    ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    2003    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    10,40    
11    ΑΝΤΩΝΙΟΥ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2004    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    10,25    
12    ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ    ΜΑΡΙΟΣ    2004    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    10,05    
13    ΣΑΜΙΩΤΗΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    10,00    
14    ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ     2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    9,90    
15    ΚΑΖΑΚΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2003    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    9,00    
16    ΞΕΝΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    8,90    
17    ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ    ΗΛΙΑΣ    2003    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    8,80    
18    ΧΑΛΑΡΗΣ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ    2005    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    8,45    
19    ΠΥΛΙΩΤΗΣ    ΑΝΤΩΝΗΣ    2004    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    8,00    
20    ΜΙΧΑΗΛ    ΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ    2004    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ    7,90    
21    ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2004    ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ    5,00    
                
400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΨΥΛΛΟΥ    ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ    1994    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    1.00.85    7
2    ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    1.03.08    5
3    ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ    ΦΩΤΕΙΝΗ    2001    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    1.04.14    4
4    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ    ΟΛΓΑ    2002    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    1.04.17    3
5    ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2001    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    1.04.67    2
6    ΑΡΜΑΚΟΛΑ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2001    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    1.06.08    1
7    ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ    ΙΩΑΝΝΑ    2002    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    1.09.39    
8    ΜΩΡΑΪΤΗ     ΕΛΕΝΗ    2002    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    1.15.36    
9    ΚΑΝΛΗ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ    2002    ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     1.15.36    
10    ΤΣΑΝΤΕ    ΜΑΡΙΑ    2001    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    1.16.84    
    ΒΑΜΒΟΥΝΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2002    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    ΑΚΥΡΗ    
                        
400Μ.ΑΝΔΡΩΝ                        
1    ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1994    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    52.37    7
2    ΤΣΑΚΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    52.40    5
3    ΤΖΙΜΗΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     52.86    4
4    ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    53.32    3
5    ΤΖΙΚΑ    ΛΕΟΝΑΡΝΤ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    53.68    2
6    ΠΑΘΙΑΚΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    55.15    1
7    ΜΩΥΣΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2000    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    56.06    
8    ΣΕΡΓΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    1999    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    56.61    
9    ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2000    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    58.88    
    ΚΟΥΜΑΡ    ΜΑΝΙΝΤΕΡ    2001    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    D.N.F.    
                        
                        
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                        
1    ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    38,80    7
2    ΑΜΠΟΥΛΟΥ    ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    2002    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ    37,60    5
3    ΑΝΔΡΕΑΔΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2003    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    34,20    4
4    ΜΑΡΙΝΟΥ    ΜΑΛΕΝΑ    2001    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    32,20    3
5    ΜΑΡΙΝΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2003    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    31,40    2
6    ΓΡΑΒΙΩΤΗ    ΖΩΗ    2002    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    30,40    1
7    ΣΕΛΙΜΑΪ    ΣΑΖΙΡΑ    2004    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    29,80    
8    ΜΑΧΑΙΡΑ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    28,80    
9    ΚΑΜΙΤΣΗ    ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    2004    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    25,70    
10    ΚΟΖΑΝΙΤΗ    ΚΩΝ/ΝΑ    2004    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    25,10    
11    ΧΟΥΛΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ    2003    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    23,80    
12    ΛΕΓΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2004    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    21,80    
13    ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ     ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ     2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    20,90    
14    ΒΛΑΚΑ    ΟΥΡΑΝΙΑ    2003    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    20,05    
                        
                        
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α                        
1    ΑΓΟΥΡΟΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2003    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    6,09    7
2    ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ    ΣΩΚΡΑΤΗΣ    2003    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    6,08    5
3    ΚΙΟΣΙΑ    ΓΙΩΡΓΟ    2003    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    5,96    4
4    ΑΛΜΠΑΝΗΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    2004    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     5,82    3
5    ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2003    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    5,63    2
6    ΖΑΧΑΡΩΦ    ΝΙΚΗΤΑ    2004    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    5,60    1
7    ΒΑΡΚΑΡΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    5,31    
8    ΓΚΟΡΝΑΤΙ    ΜΑΡΚΟΣ    2004    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    5,20    
9    ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ    2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    4,85    
10    ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    2004    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    4,85    
11    ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2003    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    4,73    
12    ΚΑΖΟΛΗΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    4,56    
13    ΠΑΠΑΖΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ    2006    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    4,44    
14    ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     2005    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    4,23    
15    ΤΣΑΚΑΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2006    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    4,10    
16    ΚΑΨΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2006    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    3,69    
                        
                        
800Μ.ΑΝΔΡΩΝ                        
1    ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    1990    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    1.56.40    7
2    ΚΟΛΩΝΑΣ     ΜΙΧΑΛΗΣ     2002    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    2.00.41    5
3    ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ    ΣΕΡΓΙΟΣ    2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    2.01.04    4
4    ΜΙΝΟ    ΓΙΩΡΓΟΣ    1988    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    2.02.44    3
5    ΤΣΑΡΓΙΑ    ΚΛΑΪΝΤΙΟ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    2.04.11    2
6    ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2001    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    2.07.84    1
7    ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2002    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    2.08.08    
8    ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2000    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     2.08.40    
9    MATZΙΑΡ    ΜΑΤΘΑΙΟΣ    1995    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    2.09.05    
10    ΦΑΚΟΥΔΗΣ    ΦΩΤΗΣ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    2.10.93    
11    ΕΛΛΗΝΑΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    2002    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    2.12.18    
12    ΦΩΤΟΓΛΟΥ    ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     2.26.91    
13    ΠΑΤΣΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2000    ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     2.27.79    
14    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     2.44.80    
15    ΚΑΦΑΛΤΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     2.53.90    
    ΣΚΑΡΩΝΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960    D.N.F.    
                        
1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΑΝΘΟΥΣΑ    ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ    2001    ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ     5.03.27    7
2    ΝΤΕΡΒΙΣΙ    ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ    2002    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    5.07.01    5
3    ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    1997    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    5.27.09    4
4    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ    ΟΛΓΑ    2002    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    5.41.72    3
5    ΖΩΙΔΗ    ΜΑΡΙΑ    1987    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    6.07.50    2
6    ΕΡΓΑ     ΕΥΔΟΚΙΑ    2003    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    6.18.40    1
7    ΧΑΝΙΩΤΗ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    6.34.02    
                        
                        
100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    18.01    7
2    ΛΙΟΒΑΡΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2002    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    18.1    5
3    ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ    ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ    2002    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    18.22    4
4    ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ    ΦΩΤΕΙΝΗ    2001    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    18.53    3
5    ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    2002    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ    21.13    2
                        
                        
ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΚΑΡΣΑ    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ    1988    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    40.30    7
2    ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ    ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    1990    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    37.95    5
3    ΑΛΑΦΑΚΗ    ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2000    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    36.90    4
                        
ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ                        
1    ΤΡΟΥΜΠΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1989    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    62,70    7
2    ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    1977    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    55,70    5
3    ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ    ΙΜΠΡΑΗΜ    1970    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    45,90    4
                  
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ                        
1    ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ    ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ    2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    13,95    7
2    ΜΕΜΑ    ΜΑΡΚΕΛΟ    2001    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    12,95    5
3    ΚΑΤΣΑ    ΑΛΕΣΙΟ    2001    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    12,75    4
4    ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ     ΜΙΧΑΗΛ    2001    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    12,30    3
5    ΝΟΣΤΡΑΚΗΣ    ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ    2001    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ    12,25    2
6    ΜΠΟΥΤΣΙ    ΧΡΗΣΤΟΣ    2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    12,20    1
7    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΣΩΤΗΡΗΣ    2002    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    12,05    
8    ΚΑΤΟΛΕΩΝ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    12,00    
9    ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     10,80    
10    ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ    ΗΛΙΑΣ    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    10,65    
11    ΜΟΥΖΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    10,50    
12    ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    9,55    
13    ΠΑΡΔΑΛΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΑΔΡΟΣ    2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     8,60    
14    ΑΦΙΩΝΗΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2002    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    5,65    
15    ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    5,30    
                        
                  
B΄ ΗΜΕΡΑΣ                        
ΚΑΤ/ΞΗ    ΕΠΙΘΕΤΟ    ΟΝΟΜΑ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΠΙΔΟΣΗ    ΒΑΘΜΟΙ
                        
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                        
1    ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    58.47    7
2    ΤΖΙΜΗΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     59.90    5
3    ΡΟΥΣΣΟΣ    ΣΑΒΒΑΣ    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    1.00.46    4
4    ΨΟΥΧΛΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1985    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     1.01.88    3
5    ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1994    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    1.02.13    2
6    ΚΩΤΣΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    1.04.54    1
7    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    1.04.87    
8    ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    1986    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    1.06.60    
                        
3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΒΑΛΙΟΝΤΗ    ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ    2004    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    17.29.85    7
2    ΜΑΣΑΤΙ    ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ    2003    ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     17.33.41    5
3    ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2003    ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     17.52.90    4
4    ΝΤΕΡΒΙΣΙ    ΜΥΡΣΙΝΗ    2004    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    18.16.10    3
5    ΚΟΝΤΑΡΑ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2002    ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ     18.35.20    2
6    ΚΟΥΜΑΡΑ    ΜΑΡΙΑ    2002    ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ     20.29.02    1
    ΦΡΑΓΚΑΚΗ    ΣΤΑΜΑΤΙΑ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    D.N.F.    
                        
ΣΦΑΙΡΑ AΝΔΡΩΝ                        
1    ΑΚΤΙΠΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1988    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    16,50    7
2    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    1975    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    14,15    5
3    ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ    ΙΜΠΡΑΗΜ    1970    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    12,50    4
4    ΓΙΜΟΥΚΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    1974    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    12,05    3
5    ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ    2000    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    11,80    2
6    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    1977    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    10,33    1
7    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    9,15    
8    ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    1977    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    8,90    
                        
80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α                        
1    ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ    ΑΝΤΩΝΗΣ    2003    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    10.26    7
2    ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2003    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    10.41    5
3    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    2004    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    10.46    4
4    ΤΡΙΜΑΤΗΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ    2004    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    10.52    3
5    ΚΙΟΣΙΑ    ΓΙΩΡΓΟ     2003    ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    10.54    2
6    ΚΑΡΜΙΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    10.58    1
7    ΑΓΟΥΡΟΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2003    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    10.95    
8    ΠΑΤΕΡΑΣ    ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ    2004    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    10.96    
9    ΓΚΙΟΥΡΑΣ    ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘ    2004    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    10.97    
10    ΛΙΒΑΝΟΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    2004    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    11.08    
11    ΦΩΤΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΗΤΑΣ    2004    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    11.09    
12    ΚΙΑΠΟΚΑΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2003    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    11.57    
13    ΒΑΤΑΚΗΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    2003    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    11.82    
14    ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ     2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    11.91    
15    ΜΑΡΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2004    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    12.44    
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    2004    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     D.I. S.    
80Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α                        
1    ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ    2004    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    11.14    7
2    ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ    ΜΑΡΘΑ    2005    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    11.33    5
3    ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ    ΚΥΡΑΨΗΛΗ    2003    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    11.37    4
4    ΖΕΝΕΓΙΑ    ΕΛΜΠΙΩΝΑ    2003    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    11.42    3
5    ΜΑΝΣΟΥΡ    ΜΥΡΙΑΜ    2003    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    11.49    2
6    ΚΑΡΓΑΤΖΗ    ΜΑΡΙΑ    2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    11.50    1
7    ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ    ΕΡΙΣΑ    2004    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ    11.72    
7    ΠΕΡΟΥΛΗ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2004    ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ    11.72    
9    ΑΓΚΟΠΙΑΝ    ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ    2004    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    11.75    
10    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2003    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    11.77    
10    ΚΑΒΟΥΡΜΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2005    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    11.77    
12    ΡΙΚΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    2003    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    11.79    
13    ΜΑΛΑΚΗ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2004    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    11.85    
14    ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ    ΕΛΕΝΗ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    11.99    
15    ΖΟΥΜΗ    ΕΛΕΝΗ    2004    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    12.00    
16    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ    ΚΩΝ/ΝΑ    2004    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    12.26    
17    ΑΓΚΟΠΙΑΝ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ     2004    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    12.27    
18    ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΑ    2004    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    12.28    
19    ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ    ΜΑΡΙΛΙΖΑ    2004    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    12.45    
19    ΣΤΟΥΠΑΚΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2003    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    12.57    
20    ΜΠΟΝΤΙΝΗ    ΘΕΟΔΩΡΑ    2003    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    12.79    
21    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ    2005    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    12.81    
22    ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ    ΣΤΕΦΑΝΙΑ    2003    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    12.99    
22    ΦΡΑΓΚΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2004    ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    12.99    
24    ΑΡΒΑΝΙΤΗ     ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ    2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    13.10    
25    ΚΟΝΔΥΛΗ    ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ    2003    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    13.22    
26    ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ    ΒΑΓΙΑ    2005    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    13.80    
27    ΣΟΥΛΑ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2003    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    14.06    
                        
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                        
                        
1    ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟ    ΜΙΧΑΗΛ     1987    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     7,55    7
2    ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2001    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    7,24    5
3    ΣΙΑΤΡΑΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    1999    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    6,57    4
4    ΝΤΟΥΛΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    6,35    3
5    ΝΙΚΟΛΑΕ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    2000    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    6,08    2
6    ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    6,02    1
7    ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    5,83    
8    ΜΩΥΣΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2000    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    5,51    
9    ΜΟΣΧΟΣ    ΜΟΣΧΗΣ    1983    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    5,20    
10    ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ    2000    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    5,01    
11    ΚΟΚΟΛΙΑΣ    ΣΤΕΛΙΟΣ    2004    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    4,61    
    ΒΑΤΑΚΗΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    2004    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    ΑΚΥΡΟΣ    
                        

                        
150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β                        
1    ΓΚΑΡΙΛΑΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ    2005    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    19.21    7
2    ΜΑΝΩΛΙΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2005    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    19.96    5
3    ΜΟΥΧΤΗΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2005    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    20.56    4
4    ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ    ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ    2006    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    20.57    3
5    ΜΙΑΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2005    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    20.71    2
6    ΦΟΥΝΤΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2006    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    20.72    1
7    ΤΑΚΟΣ    ΜΙΧΑΗΛ    2006    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    21.00    
8    ΣΩΤΗΡΧΟΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    2006    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    21.29    
9    ΣΥΡΜΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2006    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    21.66    
11    ΖΩΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    2005    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    21.79    
12    ΝΤΑΛΑΡΗΣ    ΑΝΤΩΝΗΣ    2005    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    22.03    
13    ΣΤΑΦΥΛΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2006    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    22.10    
14    ΣΙΜΙΤΖΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΕΩΡ    2005    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    22.57    
15    ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2006    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    23.03    
16    ΣΒΥΡΝΟΣ    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    23.17    
17    ΠΑΙΤΑΚΗΣ     ΦΩΤΙΟΣ    2006    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    23.35    
18    ΔΑΛΑΡΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    2006    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    23.64    
19    ΝΤΕΛΑΚΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ    2005    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    23.67    
                        
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΑΝΕΣΤΗ    ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2002    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    5,30    7
2    ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2001    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    5,23    5
3    ΞΙΦΑΡΑ    ΔΑΝΑΗ    1999    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    4,91    4
4    ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ    ΣΑΒΒΙΝΑ    2004    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    4,81    3
5    ΓΕΜΕΛΓΙΑΝΟΒΑ    ΒΙΚΤΩΡΙΑ    1986    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    4,78    2
6    ΜΑΘΙΟΥΔΗ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    4,77    1
7    ΚΕΣΟΓΛΟΥ    ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    4,68    
8    ΜΩΡΑΪΤΗ     ΕΛΕΝΗ    2002    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    4,58    
9    ΒΕΛΑΛΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    4,45    
10    ΧΡΥΣΙΔΗ    ΖΩΗ    2002    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    4,07    
    ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    ΑΚΥΡΗ    
                        
                        
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    2002    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ     1,49    7
2    ΔΕΤΣΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    1998    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    1,46    5
3    ΦΟΥΤΑΚΗ    ΖΗΝΟΒΙΑ    2005    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    1,43    4
4    ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    1,40    3
5    ΦΡΑΖΗ     ΦΙΛΟΘΕΗ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    1,40    2
6    ΨΥΛΛΟΥ    ΚΩΝ/ΝΑ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    1,35    1
7    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΥΘΑΛΙΑ    2005    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    1,35    
8    ΚΥΡΙΑΤΖΗ     ΣΟΦΙΑ    2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    1,30    
    ΓΑΛΟΥΖΗ    ΜΑΡΙΑ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        
    ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ    ΑΝΝΑ    2004    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ        
                        

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1    ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ    ΜΑΡΙΑ    2000    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    38,32    7
2    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ     ΧΡΥΣΑΝΘΗ    1995    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    31,85    5
3    ΤΖΑΛΙΛΗ     ΜΑΡΙΑ    1998    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    30,35    4
4    ΣΚΑΡΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    1979    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    28,48    3
5    ΦΥΡΙΓΟΥ    ΜΙΧΑΕΛΑ    2003    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    26,75    2
6    ΓΛΥΚΑ    ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ    2002    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    25,98    1
7    ΑΠΕΛΑΤΟΥ     ΔΕΣΠΟΙΝΑ    2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     23,95    
8    ΓΙΑΛΟΥΡΗ    ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ    2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     23,95    
9    ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ    ΜΑΡΚΕΛΛΑ    1980    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    19,50    
10    ΠΕΡΡΗ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    1990    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    17,43    
                        
150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β                        
1    ΑΛΑΜΠΑΝ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2005    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    20.92    7
2    ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2005    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    21.71    5
3    ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2006    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    21.94    4
4    ΑΠΟΣΤΟΛΗ    ΕΥΓΕΝΙΑ    2006    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    22.35    3
5    ΠΕΤΡΕΛΛΗ    ΕΥΘΥΜΙΑ    2005    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ    22.39    2
6    ΜΠΑΙΡΑΜΗ    ΠΕΤΡΟΥΛΑ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    22.62    1
7    ΣΙΔΕΡΑΚΗ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2005    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    22.66    
8    ΤΑΣΟΥΛΑ    ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ    2006    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ    23.03    
9    ΣΕΡΓΗ    ΔΗΜΗΤΡΑ    2006    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    23.26    
10    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    2005    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    23.36    
10    ΒΙΚΕΛΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2006    ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960    23.36    
12    ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    ΒΑΣΙΛΕΙΑ    2006    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    23.68    
13    ΠΑΠΑΜΑΛΗ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ     2006    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    23.73    
14    ΚΟΝΤΟΥΡΗ    ΣΑΡΑ    2006    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    23.96    
15    ΤΣΟΥΚΑΛΑ    ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ    2005    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    23.97    
16    ΒΗΧΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΑ    2005    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ    24.15    
17    ΚΑΒΟΥΡΜΑ    ΔΙΟΝΥΣΙΑ    2006    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    24.26    
18    ΡΑΦΤΗ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2005    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    24.54    
19    ΚΛΩΝΑΡΗ    ΚΩΝ/ΝΑ    2006    ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ    24.76    
20    ΒΑΣΙΑΚΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2005    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    24.80    
21    ΦΟΥΚΟΥ    ΑΦΡΟΔΙΤΗ    2005    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    24.86    
22    ΜΟΥΣ0ΥΡΗ    ΕΛΠΙΔΑ    2006    ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ    24.91    
23    ΓΚΙΩΝΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2006    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    25.02    
25    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ    2006    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    25.92    
    ΗΛΙΑΔΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ    2005    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    D.I.S.    
                        
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                        
1    ΣΤΕΙΡΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1998    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    1,85    7
2    ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    1,82    5
3    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    1,79    4
4    ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    1978    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    1,76    3
5    ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2003    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    1,73    2
6    ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ    ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ    2003    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    1,73    1
7    ΧΑΜΙΤ     ΜΑΡΙΟΣ    2001    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    1,65    
8    ΙΣΚΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2001    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    1,50    
                        
                        
200Μ.ΠΑΙΔΩΝ                        
1    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2002    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    23.84    7
2    ΤΣΑΚΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    24.39    5
3    ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟ-ΑΓΓΕΛΟΣ    2003    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    25.40    4
4    TZIKA    ΛΕΟΝΑΡΤ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    25.48    3
5    ΙΣΚΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2001    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    25.84    2
6    ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ    ΔΗΜΗΤΡΗ-ΕΝΤΓΚΑΡ    2003    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    26.06    1
7    ΚΑΛΣΑΤΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    26.33    
8    ΧΑΜΙΤ     ΜΑΡΙΟΣ    2001    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    26.40    
9    ΜΑΝΙΟΣ    ΒΑΣΙΛΗΣ    2002    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    26.53    
10    ΚΟΥΜΑΡ    ΜΑΝΙΝΤΕΡ    2001    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    26.74    
11    ΚΑΦΑΛΤΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     27.46    
12    ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    28.47    
13    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2002    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     28.83    
    ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2001    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ    D.I.S    
                        
300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α                        
1    ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ    ΣΩΚΡΑΤΗΣ    2003    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    40.44    7
2    ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    2003    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    40.85    5
3    ΠΕΤΡΗΣ    ΝΕΣΤΩΡ    2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    41.85    4
4    ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    42.13    3
5    ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    2004    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    42.84    2
6    ΜΑΚΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    2003    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    43.01    1
7    ΚΩΣΤΑΣ    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    2003    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    43.48    
8    ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ    ΘΩΜΑΣ    2003    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    44.83    
9    ΚΑΖΟΛΗΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    45.15    
10    ΚΟΥΝΕΓΚΛΙΔΗΣ    ΦΡΑΓΚ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ    2004    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    45.54    
11    ΜΑΜΟΥΝΑΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    2004    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    47.41    
12    ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ    ΗΛΙΑΣ    2003    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    48.24    

300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α                        
1    ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ     ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΡ    2004    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ    45.12    7
2    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ    ΕΛΠΙΔΑ    2004    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    45.48    5
3    ΤΟΥΡΛΑΚΗ    ΠΗΝΕΛΟΠΗ    2004    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    46.87    4
4    ΚΟΛΩΝΑ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ     2004    ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ    46.88    3
5    ΧΟΥΣΕΙΝ    ΣΙΝΤΙΚΑ    2003    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    47.17    2
6    ΒΑΜΒΟΥΝΗ    ΑΣΗΜΙΝΑ    2004    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    47.41    1
7    ΜΠΑΧΑ    ΠΗΝΕΛΟΠΗ    2003    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    47.61    
8    ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2004    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    48.19    
9    ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2003    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ    48.38    
10    ΦΑΦΑΛΙΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    48.54    
11    ΜΠΑΛΙΟΥ    ΝΤΑΙΑΝΑ    2004    ΑΣ  ΠΛ. ΜΗΛΟΥ  ΙΕΡΑΞ    48.61    
12    ΒΑΝ ΝΤΕ ΓΚΡΟΣ    ΡΟΖΑ    2004    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ    48.97    
13    ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    2004    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    49.27    
14    ΜΠΑΙΡΑΜΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2003    ΕΝ ΚΑΖΩΝΗ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    50.06    
15    ΚΟΥΚΑ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ    2003    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    50.20    
16    ΣΚΑΡΤΣΟ    ΙΩΑΝΝΑ    2004    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    50.32    
17    ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ    ΧΡΥΣΩ    2003    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    50.58    
18    ΤΣΙΓΚΟΥ     ΕΙΡΗΝΗ    2003    ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’    50.93    
19    ΤΑΛΙΑ    ΕΛΕΝΗ    2004    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    51.74    
20    ΠΑΜΠΙΔΗ    ΙΩΑΝΝΑ    2004    ΑΟ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ    51.86    
21    ΣΙΜΙΝΤΖΗ    ΔΙΚΑΙΑ    2004    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    52.09    
22    ΛΟΥΚΑ    ΣΩΤΗΡΙΑ    2003    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    52.28    
23    ΤΑΚΙΔΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ    2004    ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ    52.48    
24    ΚΑΜΙΤΣΗ    ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    2004    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    52.74    
25    ΠΡΙΦΤΙ    ΣΙΜΩΝΑ    2004    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    53.49    
26    ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ     ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2003    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    54.86    
                        
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α                        
1    ΔΟΝΤΑ    ΟΥΡΑΝΙΑ    2004    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    11,20    7
2    ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ     ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ     2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    10,98    5
3    ΒΡΕΤΤΟΥ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ    2003    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    10,00    4
4    ΜΑΖΑΥΛΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ    2004    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    9,75    3
5    ΜΑΡΙΝΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2003    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    9,65    2
6    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2004    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    9,50    1
7    ΨΥΡΟΥΚΗ     ΜΑΡΙΑ    2005    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     9,40    
8    ΓΕΛΑΝΠΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    2003    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ     9,35    
9    ΜΕΙΜΑΡΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2005    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    9,15    
10    ΦΥΡΙΓΟΥ    ΜΙΧΑΕΛΑ    2003    ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     9,00    
11    ΤΣΟΚΟΥ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ    2005    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    8,90    
12    ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ    ΕΙΡΗΝΗ    2004    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    8,80    
13    ΑΝΔΡΕΑΔΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2003    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    8,50    
14    ΒΛΑΚΑ    ΟΥΡΑΝΙΑ    2003    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    8,50    
15    ΚΟΛΩΝΑ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2004    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    8,50    
16    ΒΙΔΙ    ΓΑΒΡΙΕΛΑ    2003    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    8,35    
17    ΜΑΡΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ    2004    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    8,25    
18    ΓΙΑΛΟΥΡΗ    ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ    2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ     8,25    
19    ΧΟΥΛΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ    2003    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    7,44    
20    ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ    ΦΛΩΡΑ    2004    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    7,35    
21    ΦΩΤΕΙΝΟΥ    ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ    2003    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    6,90    
22    ΒΛΑΧΟΥ    ΑΝΘΟΥΛΑ    2005    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    6,40    
23    ΠΛΑΓΓΕΤΗ     ΑΡΓΥΡΩ    2005    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    6,40    
24    ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2004    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    5,95    
25    ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2005    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ    5,85    
                        
200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                        
1    ΤΖΙΝΙΕΡΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    27.31    7
2    ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2002    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    28.13    5
3    ΒΗΧΟΥ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2003    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ    28.50    4
4    ΑΡΜΑΚΟΛΑ    ΓΕΩΡΓΙΑ    2001    ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    29.08    3
5    ΦΡΑΖΗ     ΦΙΛΟΘΕΗ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    29.35    2
6    ΛΙΟΒΑΡΗ    ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2002    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    29.38    1
7    ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ     ΦΩΤΕΙΝΗ    2004    ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.    29.46    
8    ΜΑΡΙΝΟΥ    ΜΑΛΕΝΑ    2001    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    29.55    
9    ΛΙΒΑΝΙΟΥ    ΑΦΡΙΔΙΤΗ    2002    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    29.67    
10    ΤΣΑΛΙΚΗ    ΒΙΚΤΩΡΙΑ    2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    29.84    
11    ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ    ΔΟΜΙΝΙΚΗ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    29.98    
12    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    30.28    
13    ΚΟΥΝΗ    ΔΑΝΑΗ    2002    ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ     31.31    
14    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ    ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2003    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    32.38    
15    ΧΡΥΣΙΔΗ    ΖΩΗ    2002    ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ    32.71    
16    ΦΥΡΙΓΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    2003    ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     32.88    
17    ΤΣΑΝΤΕ    ΜΑΡΙΑ    2001    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    33.34    
                        
3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ                        
1    ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    1990    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    8.33.06    7
2    ΜΙΝΟ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1988    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    8.47.72    5
3    ΚΑΛΛΙΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    1988    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    8.54.04    4
4    ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ    ΚΥΡΙΑΚΟΣ    1990    Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    9.25.11    3
5    ΜΑΤΖΙΑΡ    ΜΑΤΘΑΙΟΣ    1995    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    9.26.80    2
6    ΚΟΛΩΝΑΣ     ΜΙΧΑΛΗΣ     2002    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    9.32.12    1
7    ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ    ΣΕΡΓΙΟΣ    2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    9.43.45    
8    ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2001    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    9.48.30    
9    ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2000    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     9.59.69    
10    ΕΛΛΗΝΑΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    2002    ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    9.59.96    
11    ΦΑΚΟΥΔΗΣ    ΦΩΤΗΣ    2002    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    10.27.56    
12    ΤΣΙΚΝΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    1979    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    10.32.24    
13    ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1994    ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    10.33.52    
14    ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ    ΙΩΑΝ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ    2002    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    10.33.70    
15    ΛΑΖΑΝΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ    1987    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    11.11.74    
16    ΑΦΙΩΝΗΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2002    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    11.38.16    
17    ΦΩΤΟΓΛΟΥ    ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     12.19.24    
18    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    1977    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ    12.31.00    
19    ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    2003    ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ    12.37.10    
20    ΚΑΠΠΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    1989    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    14.42.80    
                        
                        
                        
                        
4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ                        
                        
1                ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    45.03    14
    ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ Ν – ΕΡΓΑΣ Γ. – ΖΗΚΑΣ Δ- ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ Γ.                    
                        
2                ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    45.81    10
    ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓ- ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛ. – ΚΩΝΣΤΝΤΑΣ Μ.                    
                        
3                ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ    46.38    8
    ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓ – ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝ.- ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣ. – ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ.                    
                        
4                ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    47.07    6
    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡ. – ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣ.- ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔ. – ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ                    
                        
5                ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    47.59    4
    ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔ- ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝ- ΚΟΤΣΗΣ Γ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠ.                    
                        
6                ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    48.43    2
    ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡ – ΝΤΑΟΥΜΕΝΚΟ Β- ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛ- ΣΒΑΡΝΙΑΣ Π                    
                        
7                ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    48.44    
    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. – ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ- ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ Κ                    
                        
4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        
1                ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    51.53    14
    ΚΑΡΓΑΤΖΗ Μ-ΤΟΥΛΟΥΠΑ Μ-ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓ.                    
2                ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    52.75    10
    ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ Φ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒ-ΖΕΝΕΓΙΑ Λ.                    
3                ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    53.33    8
    ΞΙΦΑΡΑ Δ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ-ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ.ΧΡ.                    
4                Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    53.92    6
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Μ-ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓ-ΡΙΚΟΥ ΠΑΡ.                    
5                ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ    54.36    4
    ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓ-ΠΑΓΟΥΔΗ ΜΑΡΓ-ΛΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ Μ-ΟΡΦΑΝΟΥ Δ.                    
6                ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    54.54    2
    ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ-ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤ-ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜ-ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ.                    
7                ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    54.74    
    ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣ-ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡ-ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣ-ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ Β                    
8                ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    54.87    
    ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΖΩΙΔΗ Σ-ΖΩΙΔΗ Μ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡ.                    
9                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ    55.72    
    ΕΡΓΑ ΕΥΔ-ΑΝΑΣΤΑΙΑΔΗ ΕΛΠ-ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ Γ.                    
10                ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    58.22    
    ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΚΑΛ-ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΑΝ-ΣΟΡΙΚΟΥ Δ-ΔΕΤΣΗ ΑΓΓ.                    
11                ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ    1.01.72    
    ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓ-ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡ-ΚΥΡΙΑΤΖΗ Σ.                    
                ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    D.N.F    
    ΣΤΟΥΠΑΚΗ Κ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ-ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡ.                    

30οι   ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ   ΣΤΙΒΟΥ            
ΚΩΣ 20-21  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2018 ΝΈΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ             

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ            
Α/Α    ΣΩΜΑΤΕΙΑ    ΕΑΣ    ΣΥΝΟΛO
1    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.     ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    84
2    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  Α.Ο.    ΚΥΚΛΑΔΩΝ    82
3    ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    ΛΕΣΒΟΥ    77
4    ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    ΔΩΔ / ΣΟΥ    64
5    Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    62
6    Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ  ΚΩ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    59
7    Α.Ο.  ΜΥΚΟΝΟΥ    ΚΥΚΛΑΔΩΝ    50
8    Α.Ο.  ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ    ΛΕΣΒΟΥ    43
9    Φ.Ο.  ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ    ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    39
10    Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ  ΧΙΟΥ    ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    37
11    Α. Ε. ΛΗΜΝΟΥ    ΛΕΣΒΟΥ    35
12    ΝΑΞΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.  2003    ΚΥΚΛΑΔΩΝ    31
12    Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΧΙΟΥ    ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    29
14    Γ.Σ.  ΑΡΙΩΝ   ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    ΛΕΣΒΟΥ    23
15    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ    ΛΕΣΒΟΥ    22
16    Α.Γ.Ε.Σ.  ΚΑΜΕΙΡΟΣ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    17
16    Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΑΜΟΥ    ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    17
18    Γ.Σ.  ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    16
18    Π.Α.Σ.  ΙΚΑΡΟΣ    ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    16
20    ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    ΛΕΣΒΟΥ    13
21    Γ.Α.Σ.   Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    11
21    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ    ΛΕΣΒΟΥ    11
23    Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    10
24    Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ    ΛΕΣΒΟΥ    9
24    Γ.Σ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ    ΚΥΚΛΑΔΩΝ    9
24    ΑΟ ΠΑΡΟΥ    ΚΥΚΛΑΔΩΝ    9
27    ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ  Α.Σ.    ΚΥΚΛΑΔΩΝ    8
28    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    7
29    Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ    ΔΩΔ / ΣΟΥ    3
30    ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.    ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    1
30    ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ  Ο.Φ.    ΚΥΚΛΑΔΩΝ    1
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ    ΛΕΣΒΟΥ    0
    ΠΕΨΑΣ «Η  ΡΙΒΑ» ΣΑΜΟΥ    ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ    0

Δ5

Related posts