Fagi.gr

Το πρόγραμμα του ΒΑΟΛ Χίου για την νέα σεζόν

Το πρόγραμμα του ΒΑΟΛ Χίου για την νέα σεζόν

Από το Κοντόπευκο, έδρα της Αγ. Παρασκευής στις 14/10 ξεκινάει τον μαραθώνιο της φετινής (2018 – 2019) Γ΄ Εθνικής η ομάδα ανδρών του ΒΑΟΛ Χίου. Δύο συνεχόμενες εντός αναμετρήσεις στη συνέχεια με ΚΟΡΩΠΙ και ΚΑΛΛΙΘΕΑ Ρόδου…

Ολόκληρο το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική – 14/10/18
ΚΑΠ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
ΚΑΠ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΠ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
ΚΑΠ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

6η Αγωνιστική – 25/11/18
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
ΚΑΠ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

8η Αγωνιστική – 09/12/18
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΠ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

9η Αγωνιστική – 16/12/18
ΚΑΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΟΦΗ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

11η Αγωνιστική – 13/01/19
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΟΦΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
ΚΑΠ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΟΦΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΟΦΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

16η Αγωνιστική – 17/02/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΠ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 24/02/19
ΚΑΠ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΠ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
ΚΑΠ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

20η Αγωνιστική – 24/03/19
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
ΚΑΠ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

22η Αγωνιστική – 07/04/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

23η Αγωνιστική – 14/04/19
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΠ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

25η Αγωνιστική – 05/05/19
ΚΑΠ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
ΟΦΗ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
Δ5
Δ5

Related posts