Fagi.gr

Απο Κρήτη ξεκινάει ο Νηρέας!!

Απο Κρήτη ξεκινάει ο Νηρέας!!

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για την νεά αγωνιστική περίοδο 2018-19 στην Α2 Γυναικών Βόλλεϊ και τον Α’Ομιλο με τον Νηρέα Καρδαμύλων Χίου να ξεκινάει το ταξίδι το 1 απο τα 11 συνολικά του στην κατηγορία απο την Κρήτη στις 20 η 21 Οκτωμβρίου με αντίπαλο την ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου και να ολοκληρώνει την αγωνιαστική χρονιά στις 31 Μαρτίου παλι εκτος εδρας στο Λουτράκι με τον Ποσειδώνα.

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2018-2019.

Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος
1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ποσειδών Λουτρακίου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Νηρέας Χίου
Απόλλων Πάτρας – Απολλώνιος Κερατσινίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Αγ. Παρασκευή
Απόλλων Καλαμάτας – Πετρούπολη
Ένωση Βύρωνα – Μεσσηνιακός
2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Ποσειδών Λουτρακίου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Νηρέας Χίου – Απόλλων Πάτρας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αγ. Παρασκευή – Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός – Πετρούπολη
3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Πάτρας – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Νηρέας Χίου
Απόλλων Καλαμάτας – Απολλώνιος Κερατσινίου
Πετρούπολη – Αγ. Παρασκευή
Ποσειδών Λουτρακίου – Μεσσηνιακός
4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Απόλλων Πάτρας
Ποσειδών Λουτρακίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Νηρέας Χίου – Απόλλων Καλαμάτας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Πετρούπολη
Μεσσηνιακός – Αγ. Παρασκευή
5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Καλαμάτας – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Πετρούπολη – Νηρέας Χίου
Αγ. Παρασκευή – Απολλώνιος Κερατσινίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Μεσσηνιακός
6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Απόλλων Καλαμάτας
Ποσειδών Λουτρακίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Απόλλων Πάτρας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Πετρούπολη
Νηρέας Χίου – Αγ. Παρασκευή
Μεσσηνιακός – Απολλώνιος Κερατσινίου
7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Πετρούπολη – Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Καλαμάτας – Ποσειδών Λουτρακίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αγ. Παρασκευή – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απολλώνιος Κερατσινίου – Νηρέας Χίου
Απόλλων Πάτρας – Μεσσηνιακός
8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Αγ. Παρασκευή
Ποσειδών Λουτρακίου – Πετρούπολη
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Απόλλων Καλαμάτας
Απόλλων Πάτρας – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Απολλώνιος Κερατσινίου
Μεσσηνιακός – Νηρέας Χίου
9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Απολλώνιος Κερατσινίου – Ένωση Βύρωνα
Αγ. Παρασκευή – Ποσειδών Λουτρακίου
Πετρούπολη – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας – Απόλλων Πάτρας
Νηρέας Χίου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Μεσσηνιακός
10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα – Νηρέας Χίου
Ποσειδών Λουτρακίου – Απολλώνιος Κερατσινίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Αγ. Παρασκευή
Απόλλων Πάτρας – Πετρούπολη
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Ένωση Βύρωνα
Νηρέας Χίου – Ποσειδών Λουτρακίου
Απολλώνιος Κερατσινίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αγ. Παρασκευή – Απόλλων Πάτρας
Πετρούπολη – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Απόλλων Καλαμάτας – Μεσσηνιακός
12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Ποσειδών Λουτρακίου
Νηρέας Χίου – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Απολλώνιος Κερατσινίου – Απόλλων Πάτρας
Αγ. Παρασκευή – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Πετρούπολη – Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός – Ένωση Βύρωνα
13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ποσειδών Λουτρακίου – Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απόλλων Πάτρας – Νηρέας Χίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Απολλώνιος Κερατσινίου
Απόλλων Καλαμάτας – Αγ. Παρασκευή
Πετρούπολη – Μεσσηνιακός
14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Ένωση Βύρωνα – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Απόλλων Πάτρας
Νηρέας Χίου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Απόλλων Καλαμάτας
Αγ. Παρασκευή – Πετρούπολη
Μεσσηνιακός – Ποσειδών Λουτρακίου
15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
Απόλλων Πάτρας – Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Ποσειδών Λουτρακίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απόλλων Καλαμάτας – Νηρέας Χίου
Πετρούπολη – Απολλώνιος Κερατσινίου
Αγ. Παρασκευή – Μεσσηνιακός
16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Ένωση Βύρωνα – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Ποσειδών Λουτρακίου – Απόλλων Πάτρας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Απόλλων Καλαμάτας
Νηρέας Χίου – Πετρούπολη
Απολλώνιος Κερατσινίου – Αγ. Παρασκευή
Μεσσηνιακός – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Απόλλων Καλαμάτας – Ένωση Βύρωνα
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Πάτρας – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Πετρούπολη – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αγ. Παρασκευή – Νηρέας Χίου
Απολλώνιος Κερατσινίου – Μεσσηνιακός
18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα – Πετρούπολη
Ποσειδών Λουτρακίου – Απόλλων Καλαμάτας
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Αγ. Παρασκευή
Νηρέας Χίου – Απολλώνιος Κερατσινίου
Μεσσηνιακός – Απόλλων Πάτρας
19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Αγ. Παρασκευή – Ένωση Βύρωνα
Πετρούπολη – Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Καλαμάτας – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Απόλλων Πάτρας
Απολλώνιος Κερατσινίου – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Νηρέας Χίου – Μεσσηνιακός
20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα – Απολλώνιος Κερατσινίου
Ποσειδών Λουτρακίου – Αγ. Παρασκευή
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Πετρούπολη
Απόλλων Πάτρας – Απόλλων Καλαμάτας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Νηρέας Χίου
Μεσσηνιακός – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
Νηρέας Χίου – Ένωση Βύρωνα
Απολλώνιος Κερατσινίου – Ποσειδών Λουτρακίου
Αγ. Παρασκευή – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Πετρούπολη – Απόλλων Πάτρας
Απόλλων Καλαμάτας – Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Μεσσηνιακός
22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα – Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Ποσειδών Λουτρακίου – Νηρέας Χίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Απολλώνιος Κερατσινίου
Απόλλων Πάτρας – Αγ. Παρασκευή
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας – Πετρούπολη
Μεσσηνιακός – Απόλλων Καλαμάτας
Δ5
Δ5

Related posts