Fagi.gr

Με επιτυχία η 2η Γιορτή στίβου νέων Β.Αιγαίου (pic&vid)

Με επιτυχία η 2η Γιορτή στίβου νέων Β.Αιγαίου (pic&vid)

Με μεγάλη αγωνιστική και οργανωτική επιτυχία ολοκληρώθηκε  η «2η Αθλητική και Πολιτιστική Συνάντηση Νέων Βορείου Αιγαίου» που διεξήχθη στο Δημοτικό Στάδιο της Xίου την Πέμπτη 5 Ιουλίου 2018.Τους αγώνες διοργάνωσε η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Χίου-Σάμου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου και την υποστήριξη του Σ.Ε.Γ.Α.Σ .

Ο  θεσμός  που  ξεκίνησε το 2017 στη Μυτιλήνη αποτελεί ένα αθλητικό, πολιτιστικό και κοινωνικό δρώμενο που απευθύνεται στη νεολαία των νησιών του Βορείου ΑΙΓΑΙΟΥ, αγκαλιάστηκε από όλους τους εμπλεκόμενους  διοργανωτές, αθλητές-τριες, σωματεία, προπονητές, συνοδούς, αθλητικούς παράγοντες και φιλάθλους του Κλασικού Αθλητισμού. Οι συμμετοχές των αθλητών και αθλητριών ξεπέρασαν τις 320,από τα νησιά Λήμνου, Λέσβου, Σάμου, Ικαρίας και Χίου.Κατά τη διάρκεια του αγωνιστικού προγράμματος  διεξήχθησαν  και αγωνίσματα για Α.μεΑ. από συλλόγους των νησιών του Βορείου ΑΙΓΑΙΟΥ.

Ευχαριστούμε θερμά την Περιφερειάρχη  κ. Χριστιάνα Καλογήρου, για την συνδιοργάνωση,  τον εντεταλμένο Αθλητισμού της Περιφέρειας κ. Παπαδόπουλο Κωνσταντίνο για την άριστη συνεργασία  με την Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ.

Επίσης ευχαριστούμε τον Σύνδεσμο Κριτών της Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ, την 96 ΑΔΤΕ για την παροχή ασθενοφόρου και ιατρικής φροντίδας, όσους εργάστηκαν εθελοντικά για τους αγώνες,τους φιλάθλους που με την παρουσία τους στο Δημοτικό Στάδιο Χίου, επιβράβευσαν τις προσπάθειες των  αθλητών των νησιών μας.Διαβάστε πιο αναλυτικα εδω (alithia.gr)

Ευχαριστίες θερμές για τους κάτωθι χορηγούς της διοργάνωσης:

-ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ: Hellenic Seaways .

-Tον χορηγό επικοινωνίας την ΑΛΗΘΕΙΑ ΤV για την προβολή των αγώνων.

-Τα Μ.Μ.Ε για την προβολή των αγώνων.

-Τα γραφεία ενοικιάσεων αυτοκινήτων: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ,ΑΤΣΑΛΗΣ και ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ,τον κ. Γεωργούλη Θεόδωρο, τον κ. ΣΕΡΓΗ  για την χορηγία εμφιαλωμένων νερών «ΔΙΟΣ»,την εταιρεία χυμοί ΚΑΜΠΟΣ ΧΙΟΥ, το τυπογραφείο Ο ΤΥΠΟΣ  ΖΗΣΙΜΟΣ , το mastihashop.

-Φωτογραφίες εδω

Τα αποτελέσματα των αγώνων.

2η ΑΘΛΗΤΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΕΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
100Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 336884 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 11.42 7
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 376938 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 11.65 5
3 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 352786 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.98 4
4 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 361158 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.74 3
5 ΔΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 376873 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.77 2
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 354236 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13.40 1
400 Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 352786 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 53.93 7
2 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙΟ 2002 354069 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 54.12 5
3 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 368359 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 54.30 4
4 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 344750 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 56.84 3
800 Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 344750 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 2:05.20 7
2 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 353365 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2:14.44 5
3 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2002 371424 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2:40.38 4
4 ΚΑΦΑΛΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 354231 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 2:41.60 3
5 ΑΦΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 370148 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 2:47.57 3
3.000 Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 353365 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10:00.00 7
2 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2002 338008 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10:46.24 5
3 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 371423 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10:48.10 4
4 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2002 371424 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11:42.99 3
5 ΑΦΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 370148 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 11:51.50 2
6 ΒΙΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 347371 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11:52.09 1
7 ΛΕΟΤΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 367039 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 12:08.30
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 376938 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 5,96 7
2 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 365872 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5,93 5
3 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 336884 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 5,6Ο 4
4 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 347830 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,41 3
5 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2002 352734 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,41 2
6 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 368359 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 5,36 1
7 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 353907 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 5,29
8 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2004 362038 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 4,75
9 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 344761 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4,65
10 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 350889 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4,59
11 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,21
12 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 377416 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ Α
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2002 352734 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 40,62 7
2 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 354235 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 34,98 5
3 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 377250 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 33,88 4
4 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 347830 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 31,26 3
5 ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 348270 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 27,15 2
6 ΚΑΣΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 350666 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 14,16 1
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 347434 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 14,12 7
2 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 367035 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13,02 5
3 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 358904 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12,44 4
4 ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 348270 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12,14 3
5 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 354239 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12,05 2
6 ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 347838 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12,ΟΟ 1
100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 345732 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ. 12.52 7
2 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 338987 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 12.85 5
3 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 370235 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ. 13.22 4
4 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-Μ. 2004 348835 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 13.30 3
5 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 353211 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13.60 2
6 ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 339685 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.89 1
400Μ ΕΜΠ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 367531 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ 1:08.32 7
2 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 370235 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ 1:08.47 5
3 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤ 2001 337227 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1:08.99 4
4 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 332261 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1:09.59 3
5 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 332056 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1:18.58 2
6 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 352137 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 1:23.10 1
7 ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 339029 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1:29.62
800Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 344320 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 2:25.63 7
2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 367531 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 2:39.45 5
3 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 339857 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 2:39.86 4
4 ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ 2001 331480 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3:02.15 3
5 ΓΙΑΛΑΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 375238 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3:03.77 2
6 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΟΥ ΤΑΞΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ 2001 338950 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 3:05.22 1
7 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2003 348833 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 3:07.59
3.000Μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΣΑΤΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ 2003 375297 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17:10.59 7
2 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 344328 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 17:34.96 5
3 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 361183 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 18:13.85 4
4 ΤΙΓΚΙΝΗ ΙΓΝΑΤΙΑ 2003 372884 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 19:47.87 3
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 337946 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1,59 7
2 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 352137 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 1,59 5
3 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 338102 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,49 4
4 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 347823 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,46 3
5 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 358171 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1,4Ο 2
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 358173 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1,4Ο 1
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 338520 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 1,35
8 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2003 348833 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 1,25
ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 353206 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1,25
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 347368 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,95 7
2 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤ 2001 337227 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 4,91 5
3 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 353206 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,9Ο 4
4 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 362142 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 4,88 3
5 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 352730 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,86 2
6 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 338320 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 4,5Ο 1
7 ΝΙΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 366689 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 4,33
8 ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 339029 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4,29
9 ΜΠΟΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 361413 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 4,22
10 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 350890 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3,97
11 ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΙ ΑΡΤΕΜΗΣ 2002 368980 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 3,84
12 ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 353363 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3,83
13 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 362040 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3,81
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 338101 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9,89 7
2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 338526 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 8,8Ο 5
3 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 352727 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,2Ο 4
4 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344749 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 6,8Ο 3
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΈΛΑ 2002 361772 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 37,34 7
2 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ 2002 343702 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 32,91 5
3 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 353211 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 32,12 4
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 347811 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 27,72 3
5 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 352727 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 27,2Ο 2
6 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜ. 2003 344759 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 25,86 1
7 ΠΑΓΟΥΔΗ ΜΑΡΓΕΛΑ 2003 377421 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 17,8Ο
8 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 344749 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 13,75
80Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 354305 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 9.82 7
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 377416 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.15 5
3 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 353907 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 10.28 4
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 347775 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.38 3
5 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘ. 2004 344327 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 10.40 2
6 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 375305 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 10.42 1
1.000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 338949 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 2:46.73 7
2 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 359114 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2:50.61 5
3 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3:01.263 4
4 ΑΛΜΕΤΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ 2003 372143 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3:01.270 3
5 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 344761 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3:01.50 2
6 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 359035 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3:13.09 1
7 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 367530 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 3:37.43
8 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 347821 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3:39.24
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 347434 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 15,52 7
2 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 358904 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13,86 5
3 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 354235 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12,38 4
4 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 375990 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11,9Ο 3
5 ΝΕΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 338104 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11,21 2
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 373125 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,58 1
7 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 350888 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 9,8Ο
8 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 362079 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,98
9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 358175 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 8,16
80Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 368401 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.68 7
2 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 362142 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10.93 5
3 ΒΑΝ ΝΤΕΡ ΓΡΟΝΤΕΝ ΡΟΖΑ 2004 372892 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 11.06 4
4 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 352729 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.10 3
5 ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 361303 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11.17 2
6 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2004 342077 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 11.45 1
1.000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 359112 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3:04.41 7
2 ΛΑΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 350215 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΙΛ. 3:17.10 5
3 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 344324 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΙΛ. 3:20.48 4
4 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 360732 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3:21.56 3
5 ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ 2004 353202 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3:25.03 2
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 358173 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3:31.54 1
7 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 350890 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3:37.88
8 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 358164 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3:57.05
9 ΓΚΙΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 359403 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4:00.31
80Μ ΕΜΠ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 354299 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.51 7
2 ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 369660 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 14.73 5
3 ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ 2003 351022 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 15.00 4
4 ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 350660 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 15.72 3
5 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 358171 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 16.37 2
ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 338320 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. DIS
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 359401 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,29 7
2 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜ. 2003 344759 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 10,38 5
3 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 353552 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 8,91 4
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 347811 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,58 3
5 ΓΕΛΑΝΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 362333 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 8,58 2
6 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 342070 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 6,14 1
7 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2004 342077 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 5,47
8 ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 367041 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 5,45
9 ΠΑΧΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 377424 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5,21
60Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 367044 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 8.13 7
2 ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 376700 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.45 5
3 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 367072 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.52 4
4 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛ. 2006 360412 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 8.59 3
5 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 360398 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 8.84 2
6 ΜΟΝΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 369598 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.06 1
600 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 368434 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1:38.98 7
2 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 368439 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1:39.02 5
3 ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 365870 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 1:52.15 4
4 ΠΑΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 2006 367053 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1:53.62 3
5 ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 376153 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1:53.63 2
6 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 366875 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1:55.61 1
7 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 360964 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1:57.08
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 367095 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5,59 7
2 ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 372797 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,42 5
3 ΖΑΡΜΠΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 364946 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 4,26 4
4 ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 367074 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,23 3
5 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 367066 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,21 2
6 ΜΑΤΖΑΡΑΪ ΕΛΝΤΙΑΝ 2005 369418 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,11 1
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 2005 370763 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11,93 7
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368438 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11,7Ο 5
3 ΝΕΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 369422 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,22 4
4 ΝΤΕΝΤΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 367062 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8,97 3
5 ΜΟΝΙΩΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 359412 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6,84 2
6 ΚΑΖΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 367054 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 6,8Ο 1
60Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 361144 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.48 7
2 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 367091 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.81 5
3 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 369466 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.88 4
4 ΠΡΟΕΣΤΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 2005 375737 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.99 3
5 ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 375512 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.16 2
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 367055 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 10.05 1
600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΛΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 361692 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 1:50.97 7
2 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 370174 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1:51.37 5
3 ΧΑΨΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 359407 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1:53.56 4
4 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 367051 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1:58.03 3
5 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 369420 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1:59.45 2
6 ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 372632 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 2:03.33 1
7 ΒΟΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2005 365867 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 2:29.83
ΜΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ 2006 378618 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ D.N.F.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 360603 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,6O 7
2 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 367056 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4,51 5
3 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΪΡΑ 2005 367932 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4,47 4
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 361968 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,28 3
5 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 367033 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,2O 2
6 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 360332 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4,11 1
7 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 367101 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4,05
8 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 366647 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3,95
9 ΣΑΜΣΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 375240 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3,95
10 ΠΕΤΥΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 370085 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3,86
11 ΜΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ 2006 378618 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3,23
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 366468 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9,82 7
2 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 367070 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9,81 5
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΩΝ 2005 369642 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,49 4
4 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 368872 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 8,00 3
5 ΑΛΙΦΕΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2005 367935 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 7,22 2
6 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2005 375986 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 6,82 1
7 ΣΕΪΧΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑΜ 2006 375736 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6,69
8 ΔΟΝΤΑ ΠΟΥΛΟΥΔΗ 2005 368402 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6,23
9 ΜΑΝΩΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 368758 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5,72
ΜΙΚΤΗ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ200 Μ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡ. 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.44.01 14
ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003
ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002
2 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.45.10 10
ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2003
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004
ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤ 2002
3 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.49.69 8
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003
ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003
ΒΑΝ ΝΤΕΡ ΓΚΡΟΝΤΕΝ ΡΟΖΑ 2004
4 ΛΙΟΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.49.99 6
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. 2003
ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛ. 2003
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚ. 2001
5 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓ. 2002 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.53.95 4
ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΚΑΤ. 2003
ΠΑΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ. 2003
6 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧ. 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.54.22 2
ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003
ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2003
ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙ. 2004
7 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡ. 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.55.23
ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002
ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘ. 2004
ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 104
2 ΦΟΒ 95
3 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 76
4 ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 74
5 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 72
6 ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 62
7 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 56
8 ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 41
9 ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 27
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 25
11 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 24
12 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 14
13 ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 12
15 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ 0
Δ5
Δ5

Related posts