Fagi.gr

Αποτελέσματα χειμερινών αγώνων κολύμβησης

Πραγματοποιήθηκαν το διήμερο 11-12 Μαρτίου 2016 οι χειμερινοί αγώνες κολύμβησης της Περιφέρειας Νήσων Αιγαίου με τη συμμετοχή των τεσσάρων ομάδων του νησιού μας (ΝΟΧ, ΠΕΚΕΒ, ΑΟΑ, ΝΟΘ). Στους αγώνες συμμετείχαν συνολικά 48 κολυμβητές/τριες ηλικίας 9 έως 12 ετών.  

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων:

Παρασκευή 11/3/2016
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160556 ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 03:42.95
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162985 ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 03:20.23
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160555 ΨΑΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 02:03.77
2 167092 ΠΕΙΡΑΝΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 02:04.92
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162984 ΣΑΝΤΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 01:51.29
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160560 ΜΕΝΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12 01:41.93
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162988 ΞΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 NΟΧΙΟΥ ΚΡ10 01:39.48
2 162986 ΨΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ 2006 NΟΧΙΟΥ ΚΡ10 01:47.88
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 170953 ΛΑΔΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 01:32.37
2 169130 ΦΙΛΙΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 01:46.27
3 172028 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 01:52.96
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166964 ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΠΕΚΕΒ ΑΓ9 01:32.90
2 167136 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΚ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 01:33.64
3 172260 ΜΙΚΕΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΚΗΝΩΡ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 01:40.10
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 170956 ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 01:58.10
2 169129 ΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2006 ΝΟΘΥΜ ΑΓ10 02:13.02
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 167138 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 01:31.52
2 172499 ΚΕΛΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΝΟΘΥΜ ΑΓ11 01:50.26
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 167056 ΤΣΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΠΕΚΕΒ ΚΡ10 03:47.52
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 157158 ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 03:12.30
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163047 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΠΕΚΕΒ ΑΓ10 03:46.86
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 158575 ΛΑΓΚΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 03:02.21
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 157161 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12 03:10.56
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166815 ΛΑΡΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 NΟΧΙΟΥ ΚΡ9 00:48.94
2 168649 ΑΡΜΕΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2007 ΠΕΚΕΒ ΚΡ9 00:53.32
3 172669 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 NΟΧΙΟΥ ΚΡ9 01:26.17
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163433 ΠΑΤΜΕΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΑΙΓ ΚΡ10 00:51.18
2 169056 ΠΛΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΤΑ 2006 ΑΙΓ ΚΡ10 00:58.92
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160556 ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 00:47.47
2 172028 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 00:55.20
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166814 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 00:46.89
2 166962 ΑΓΚΟ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΠΕΚΕΒ ΑΓ9 00:48.24
3 167828 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 00:57.96
4 172498 ΚΑΚΙΤΣΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 2007 ΝΟΘΥΜ ΑΓ9 01:00.47
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160554 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 00:39.64
2 163435 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΙΓ ΑΓ10 00:54.38
3 169060 ΠΛΑΤΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΙΓ ΑΓ10 01:04.95
4 169129 ΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2006 ΝΟΘΥΜ ΑΓ10 01:06.11
5 170957 ΣΦΗΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 01:11.45
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162985 ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 00:44.37
2 172499 ΚΕΛΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΝΟΘΥΜ ΑΓ11 00:52.39
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163555 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2006 ΝΟΘΥΜ ΚΡ10 00:45.08
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163018 ΣΑΡΑΦΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 01:01.27
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 164052 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 00:49.34
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 603 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ       03:05.67
  166814 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
  172260 ΜΙΚΕΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΚΗΝΩΡ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
  167828 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
  167136 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΚ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 603 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ       02:54.85
  160554 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
  164052 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
  170957 ΣΦΗΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
  162984 ΣΑΝΤΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 603 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ       07:11.70
  160556 ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
  160555 ΨΑΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
  157158 ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
  170953 ΛΑΔΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
  603 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ       ΑΚΥΡΟΣ
  157162 ΔΕΒΒΕΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12  
  160560 ΜΕΝΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12  
  157161 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12  
  160561 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12  
             
Σάββατο 12/3/2016
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166814 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 00:39.99
2 166964 ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΠΕΚΕΒ ΑΓ9 00:40.86
3 166962 ΑΓΚΟ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΠΕΚΕΒ ΑΓ9 00:42.22
4 172260 ΜΙΚΕΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΚΗΝΩΡ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 00:46.75
5 172498 ΚΑΚΙΤΣΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 2007 ΝΟΘΥΜ ΑΓ9 00:55.77
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 164052 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 00:38.92
2 163435 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΙΓ ΑΓ10 00:41.56
3 169129 ΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2006 ΝΟΘΥΜ ΑΓ10 00:48.91
4 170956 ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 00:51.94
5 169060 ΠΛΑΤΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΙΓ ΑΓ10 00:52.99
6 170957 ΣΦΗΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 00:59.32
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 158575 ΛΑΓΚΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 00:34.20
2 167138 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 00:38.80
3 172499 ΚΕΛΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΝΟΘΥΜ ΑΓ11 00:47.28
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 157161 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12 00:32.00
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 168649 ΑΡΜΕΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2007 ΠΕΚΕΒ ΚΡ9 00:45.97
2 166815 ΛΑΡΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 NΟΧΙΟΥ ΚΡ9 00:46.59
3 172669 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 NΟΧΙΟΥ ΚΡ9 01:21.00
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162988 ΞΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 NΟΧΙΟΥ ΚΡ10 00:42.93
2 169061 ΜΑΙΣΤΡΑΛΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 2006 ΑΙΓ ΚΡ10 00:50.52
3 169056 ΠΛΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΤΑ 2006 ΑΙΓ ΚΡ10 00:55.76
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 157158 ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 00:32.61
2 170953 ΛΑΔΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 00:38.11
3 169130 ΦΙΛΙΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 00:44.34
4 163018 ΣΑΡΑΦΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 00:49.23
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 167136 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΚ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 00:52.48
2 167828 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9 01:06.78
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162984 ΣΑΝΤΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 00:51.28
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160560 ΜΕΝΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12 00:43.73
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162986 ΨΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ 2006 NΟΧΙΟΥ ΚΡ10 01:02.02
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160555 ΨΑΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 00:53.57
2 167092 ΠΕΙΡΑΝΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 00:59.27
3 163018 ΣΑΡΑΦΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 01:02.70
4 163049 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΠΕΚΕΒ ΚΡ11 01:09.02
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160554 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10 01:27.30
2 163047 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΠΕΚΕΒ ΑΓ10 01:43.80
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162985 ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 01:38.00
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 167056 ΤΣΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΠΕΚΕΒ ΚΡ10 01:46.32
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160556 ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 01:44.25
2 172028 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 01:59.18
3 167092 ΠΕΙΡΑΝΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 02:01.96
4 163049 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΠΕΚΕΒ ΚΡ11 02:10.35
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 158575 ΛΑΓΚΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2005 NΟΧΙΟΥ ΑΓ11 01:33.46
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 157161 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12 01:38.37
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 157158 ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 01:37.14
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163555 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2006 ΝΟΘΥΜ ΚΡ10 03:17.38
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 170953 ΛΑΔΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 03:32.47
2 169130 ΦΙΛΙΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2005 ΝΟΘΥΜ ΚΡ11 04:01.17
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160560 ΜΕΝΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤ 2004 NΟΧΙΟΥ ΑΓ12 03:43.15
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160555 ΨΑΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11 04:35.76
4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 603 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ       03:33.07
  167828 ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
  167136 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΚ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
  166814 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
  172260 ΜΙΚΕΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΚΗΝΩΡ 2007 NΟΧΙΟΥ ΑΓ9  
4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 603 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ       03:27.23
  162984 ΣΑΝΤΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
  164052 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
  160554 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
  170957 ΣΦΗΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 NΟΧΙΟΥ ΑΓ10  
4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50m)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 603 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ       06:27.14
  157158 ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
  160556 ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
  160555 ΨΑΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
  170953 ΛΑΔΑ ΕΛΕΝΗ 2005 NΟΧΙΟΥ ΚΡ11  
Δ5
Δ5

Related posts