Fagi.gr

Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018-2019

Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018-2019

Κυπελλο ποδοσφαιρου Χίου 2018-19

https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/57062131_2041352749502013_7742508583534723072_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=bd9eb40fc3b02e4415fe335803870f2b&oe=5D4436F0

1η Φάση

 

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΛΑΙΛΑΠΑΣ  – ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 0-2
ΑΤΛΑΣ  – ΕΝΩΣΗ 2-1
ΚΥΒΕΛΗ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-4
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΚΑΛΑΜΩΤΗ 4-0
ΠΥΡΓΟΣ – ΦΑΡΚΑΙΝΑ 3-1
ΟΜΗΡΟΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3
ΛΕΩΝ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1-4 παρ.

*Στην επόμενη φαση περνάνε χωρις αγώνα η Δαφνη,Θυελλα,Κανάρης,Κλασσικο και Ποσειδώνας

 

2η Φάση

 

Ομάδες Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ – ΘΥΕΛΛΑ 1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΚΑΝΑΡΗΣ 2-1 παρ.
ΚΛΑΣΣΙΚΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0-3

*Στην επόμενη φαση χωρις αγώνα περνάνε ο Πυργος,Ατλας,Πανεπιστήμιο και Μικρασιατική

 

3η Φάση

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Τετάρτη 06/03/19 15:30 0-1
ΘΥΕΛΛΑ  – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Πέμπτη 07/03/19 15:30 1-2
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΠΥΡΓΙΟΥ Σάββατο 09/03/19 15:00 1-0 παρ.
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ -ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 10/03/19 15:00 3-2

https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/53651608_408058466663265_2072671734384820224_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=1fa36a66c0514c85005f9a0fca649d12&oe=5D1BA972

4η Φαση (Ημιτελικά)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Τετάρτη 20/03/19 15:00 3-0
ΠΥΡΓΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΙΟΥ Τετάρτη 03/04/19 15:30 0-2

ΤΕΛΙΚΟΣ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Δημοτικο Σταδιο Χίου Κυριακη 14/04/19 17:00

Κυπελλο ποδοσφαιρου Χίου 2017-18

 

Γ’ΦΑΣΗ (Προημιτελικά)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ -ΦΑΡΚΑΙΝΑ    ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σαββατο 20/01/18 14:30 3-2
ΑΠΟ ΧΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σαββατο 20/01/18 14:30 0-1
ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακη 21/01/18 14:30 4-2
ΔΑΦΝΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακη 21/01/18 14:30 2-1

 

Β’ΦΑΣΗ (Νοκ-αουτ 16 ομαδες)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ   –  ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 09/12/17 14:30 6-1
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 14:30 2-2 (πεν: 1-3)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ Σάββατο 09/12/17 14:30 2-0
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – ΦΑΡΚΑΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 14:30 1-3
ΘΥΕΛΛΑ  – ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 14:30 3-0
ΚΑΝΑΡΗΣ  – ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακή 17/12/17 14:00 2-1
ΔΑΦΝΗ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 17/12/17 14:00 4-0
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 – ΠΥΡΓΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 14:00 2-1

Α’ΦΑΣΗ (Ομιλοι)

Αποτελέσματα εδω 1ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΗΡΑΚΛΗΣ  9 3 3 0 0 12 0
2. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 6 3 2 0 1 11 1
3. ΛΕΩΝ  3 3 1 0 2 5 5
4.  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 0 3 0 0 3 0 22

Αποτελέσματα εδω 2ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 9 3 3 0 0 6 1
2.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  6 3 2 0 1 9 1
3.  ΑΤΛΑΣ  3 3 1 0 2 2 8
4.  ΕΝΩΣΗ 0 3 0 0 3 1 8

Αποτελέσματα εδω 3ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΝΑΡΗΣ  4 2 1 1 0 3 0
2. ΘΥΕΛΛΑ  4 2 1 1 0 1 0
3.  ΠΥΡΓΟΣ  0 2 0 0 2 0 4

Αποτελέσματα εδω 4ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΔΑΦΝΗ  6 2 2 0 0 5 2
2.  ΛΑΙΛΑΠΑΣ  3 2 1 0 1 4 3
3.  ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 0 2 0 0 2 0 4

Αποτελέσματα εδω 5ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΠΟΣΕΙΔΩΝ 6 3 2 0 1 4 3
2.  ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 4 3 1 1 1 3 1
3.  ΚΛΑΣΣΙΚΟ 4 3 1 1 1 4 6
4.  ΟΜΗΡΟΣ  2 3 0 2 1 3 4

Αποτελέσματα εδω 6ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 9 3 3 0 0 14 2
2.   ΦΑΡΚΑΙΝΑ 4 3 1 1 1 11 4
3.  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  2 3 0 2 1 1 4
4.  ΚΥΒΕΛΗ 1 3 0 1 2 0 16
Δ5
Δ5

Related posts