Fagi.gr

Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2017-2018

Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2017-2018

Κυπελλο ποδοσφαιρου Χίου 2017-18

 

Γ’ΦΑΣΗ (Προημιτελικά)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ -ΦΑΡΚΑΙΝΑ    ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σαββατο 20/01/18 14:30
ΑΠΟ ΧΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σαββατο 20/01/18 14:30
ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακη 21/01/18 14:30
ΔΑΦΝΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακη 21/01/18 14:30

 

Β’ΦΑΣΗ (Νοκ-αουτ 16 ομαδες)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ   –  ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 09/12/17 14:30 6-1
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 14:30 2-2 (πεν: 1-3)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ Σάββατο 09/12/17 14:30 2-0
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – ΦΑΡΚΑΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 14:30 1-3
ΘΥΕΛΛΑ  – ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 14:30 3-0
ΚΑΝΑΡΗΣ  – ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακή 17/12/17 14:00 2-1
ΔΑΦΝΗ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 17/12/17 14:00 4-0
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 – ΠΥΡΓΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 14:00 2-1

Α’ΦΑΣΗ (Ομιλοι)

Αποτελέσματα εδω 1ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΗΡΑΚΛΗΣ  9 3 3 0 0 12 0
2. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 6 3 2 0 1 11 1
3. ΛΕΩΝ  3 3 1 0 2 5 5
4.  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 0 3 0 0 3 0 22

Αποτελέσματα εδω 2ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 9 3 3 0 0 6 1
2.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  6 3 2 0 1 9 1
3.  ΑΤΛΑΣ  3 3 1 0 2 2 8
4.  ΕΝΩΣΗ 0 3 0 0 3 1 8

Αποτελέσματα εδω 3ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΝΑΡΗΣ  4 2 1 1 0 3 0
2. ΘΥΕΛΛΑ  4 2 1 1 0 1 0
3.  ΠΥΡΓΟΣ  0 2 0 0 2 0 4

Αποτελέσματα εδω 4ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΔΑΦΝΗ  6 2 2 0 0 5 2
2.  ΛΑΙΛΑΠΑΣ  3 2 1 0 1 4 3
3.  ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 0 2 0 0 2 0 4

Αποτελέσματα εδω 5ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΠΟΣΕΙΔΩΝ 6 3 2 0 1 4 3
2.  ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 4 3 1 1 1 3 1
3.  ΚΛΑΣΣΙΚΟ 4 3 1 1 1 4 6
4.  ΟΜΗΡΟΣ  2 3 0 2 1 3 4

Αποτελέσματα εδω 6ος Όμιλος

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.  ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 9 3 3 0 0 14 2
2.   ΦΑΡΚΑΙΝΑ 4 3 1 1 1 11 4
3.  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  2 3 0 2 1 1 4
4.  ΚΥΒΕΛΗ 1 3 0 1 2 0 16

 Κυπελλο Χίου 2016-17

Α΄ ΓΥΡΟΣ
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 10/09/16 17:30 0-6
ΚΟΦΙΝΑ – ΚΛΑΣΣΙΚΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 10/09/16 17:30 1-2
 ΑΤΛΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΘΥΜΙΑΝΩΝ Κυριακή 11/09/16 17:30 0-1 παρ.
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 11/09/16 17:30 0-1
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ –ΕΝΩΣΗ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 11/09/16 17:30 0-6
ΔΑΦΝΗ – Α.Π.Ο ΧΙΟΥ
ΔΑΦΝΩΝΑ Σάββατο 17/09/16 17:00 4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ  – ΛΕΩΝ
ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 17/09/16 17:00 3-1
ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ Σάββατο 17/09/16 17:00 2-0
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΦΑΡΚΑΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 17:00 2-1
ΛΑΙΛΑΠΑΣ  – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 18/09/16 17:00 0-0 (πεν: 3-5)
ΠΥΡΓΟΣ  – ΘΥΕΛΛΑ
ΠΥΡΓΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 17:00 0-0 (πεν: 4-3)
 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 18/09/16 17:00 5-0
Β΄ ΓΥΡΟΣ
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ-ΕΝΩΣΗ
ΝΕΝΗΤΩΝ Τετάρτη 9/11/16 14:45  2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΑΛΑΜΩΤΗ
ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ Τετάρτη 9/11/16 14:45  0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Τετάρτη 16/11/16 14:45  5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΜΗΡΟΣ
ΘΥΜΙΑΝΩΝ Τετάρτη 16/11/16 14:45 5-0

Άνευ αγώνα στην επόμενη φάση οι Δάφνη,Πύργος,Κλασσικό, Μικρασιατική

Γ΄ ΓΥΡΟΣ
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΔΑΦΝΩΝΑ Τετάρτη 11/01/17 14:30 1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΘΥΜΙΑΝΩΝ Τετάρτη 11/01/17 14:30 2-1
ΚΛΑΣΣΙΚΟ-ΚΑΝΑΡΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Τετάρτη 18/01/17 14:30 0-5
ΠΥΡΓΟΣ-ΚΑΛΑΜΩΤΗ
ΠΥΡΓΙΟΥ Τετάρτη 18/01/17 14:30 0-3
Ημιτελικός
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ-ΚΑΛΑΜΩΤΗ
ΝΕΝΗΤΩΝ Τετάρτη 22/02/2017 15:00 0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΔΑΦΝΗ
ΘΥΜΙΑΝΩΝ Τετάρτη 15/02/2017 15:00 3-0
Τελικός
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΩΤΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ
Σάββατο 11/03/2017 16:30

 

Δ5
Δ5

Related posts